تست همراه اول

سرویس خبر
9 مهر 1393 ساعت 10:46
32 نظر

 

این ماه منتظر آیپدهای جدید باشید

– جی اس ام: هنوز یک ماه از معرفی و عرضه آیفون های جدید به بازار نگذشته که خبرها حاکی از آن است آیپدهای جدید نیز در راه اند. به گزارش Bloomberg در ماه جاری یعنی اکتبر اپل در مراسمی از آیپدهای جدید رونمایی خواهد کرد و با فاصله کمی از معرفی، آن ها را وارد بازار می کند.

– جی اس ام: هنوز یک ماه از معرفی و عرضه آیفون های جدید به بازار نگذشته که خبرها حاکی از آن است آیپدهای جدید نیز در راه اند. به گزارش Bloomberg در ماه جاری یعنی اکتبر اپل در مراسمی از آیپدهای جدید رونمایی خواهد کرد و با فاصله کمی از معرفی، آن ها را وارد بازار می کند. در این گزارش به یک رنگ جدید برای آیپد ایر اشاره شده که همان رنگ طلایی استفاده شده در آیفون ۶ و ۶ پلاس است. اما در مورد آیپد مینی طلایی صحبتی نشده است.
 
 
پیش از این مشخص شده بود که آیپدهای جدید به سنسور تاچ آی دی نیز مجهز خواهند بود و حالا آیپد طلایی جدیدترین خبر در مورد آنهاست. همچنین صفحه نمایش ۱۲ اینچی نیز یکی دیگر از شایعاتی است که درخصوص آیپد به گوش می رسد و با توجه به بزرگ شدن سایز آیفون پس از سال ها، حالا بزرگ شدن سایز آیپد نیز دور از انتظار نیست. 
بر اساس همین اخبار، سامسونگ تولید کننده اصلی صفحه نمایش آیپدهای جدید بخصوص آیپد ۱۲ اینچی خواهد بود و اپل قصد دارد همچنان رقیب کره ای خود را به عنوان یکی از شرکای تجاری اش در کنار خود داشته باشد.
 


  9 مهر 1393
32 نظر
3.83
  23 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری