تست همراه اول

سرویس خبر
3 مهر 1393 ساعت 14:03
11 نظر

 

تصویر احتمالی نکسوس 6؛ اینبار نوبت موتورولا است

جی اس ام: در ماه های اخیر خبرهای زیادی درباره نکسوس 6 خوانده بودیم، از مشخصات احتمالی آن تا شرکت سازنده اش یعنی موتورولا! اما صبح امروز وب سایت 9TO5Google به صورت اختصاصی تصویری از گوشی آینده سری نکسوس گوگل منتشر کرد تا مهر تاییدی باشد بر ساخته شدن این تلفن همراه توسط شرکت موتورولا.

جی اس ام: در ماه های اخیر خبرهای زیادی درباره نکسوس 6  خوانده بودیم، از مشخصات احتمالی نکسوس ۶ تا شرکت سازنده اش یعنی موتورولا! اما صبح امروز وب سایت 9TO5Google به صورت اختصاصی تصویری از گوشی آینده سری نکسوس گوگل منتشر کرد تا مهر تاییدی باشد بر ساخته شدن این تلفن همراه توسط شرکت موتورولا. 

 

Motorola Shamu یا همان Google Nexus 6 که به زودی معرفی خواهدشد، زبان طراحی مشابه نسل جدید Moto X دارد. در جلوی این دستگاه همانند Moto X دو نوار سفید بالا و پایین صفحه نمایش وجود دارد که به احتمال زیاد در این دستگاه هم فقط نوار پایینی اسپیکر اصلی خواهد بود و نوار بالایی فقط برای تماس های تلفنی استفاده خواهد شد. البته از نظر ابعاد این دستگاه با Moto X متفاوت خواهد بود. طبق اسنادی که 9TO5Google بدست آورده ما با یک صفحه نمایش 5.95 اینچی با رزلوشن QHD (همانند LG G3) که 498 پیکسل در هر اینچ خود جای داده روبرو خواهیم بود، درصورتی که شایعات قبلی خبر از صفحه نمایش 5.2 اینچی داده بودند.  بنابراین این تلفن از آیفون 6 پلاس با صفحه نمایش 5.5 اینچی بزرگتر خواهد بود. دور دستگاه هم همانند Moto X یک فریم فلزی دارد و در پشت هم حلقه ای شیشه ای در کنار دوربین قرار دارد که جایگاه فلش دوگانه دوربین این دستگاه خواهد بود. دیگر مشخصات فنی دستگاه همانی است که پیش از آن هم از آنها اطلاع داشتیم. پیش بینی می شود نکسوس 6 در ماه آینده میلادی همراه با تبلت نکسوس 9 معرفی شوند.

   3 مهر 1393
11 نظر
4.27
  30 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری