جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
2 مهر 1393 ساعت 10:23
215 نظر

 

رسوایی؛ آیفون 6 پلاس اولین تلفن تاشونده اپل

– جی اس ام: به تازگی در فضای مجازی بازخورد هایی عجیب از آیفون 6 پلاس را می بینیم. برخی کاربران گزارش داده اند که آیفون 5.5 اینچیشان هنگامی که در جیبشان قرار داشته، دچار خمیدگی شده است.

– جی اس ام: به تازگی در فضای مجازی بازخورد هایی عجیب از آیفون 6 پلاس را می بینیم. برخی کاربران گزارش داده اند که آیفون 5.5 اینچیشان هنگامی که در جیبشان قرار داشته، دچار خمیدگی شده است. گزارشات این چنینی تنها مختص به آیفون 6 پلاس نبوده و در سال های اخیر هم برخی کاربران از تا شدن آیفون 5 و 5 اس خود خبر داده بودند اما اینبار به دلیل سایز بزرگتر و ضخامت کمتر 6 پلاس، مسئه کمی حادتر است.
 
 
با انتشار گسترده این خبر در فضای مجازی یکی از سازندگان ویدئو در یوتیوب در آخرین ویدئو خود با خم کردن آیفون 6 پلاس با دستان خود، مقاومت این دستگاه را در مقابل فشار نشان داد. اگر به دنبال خرید این تلفن هوشمند هستید، به شما پیشنهاد می کنیم یک قاب محافظ هم برای آن خریداری کنید تا کمی بتوانید از بروز چنین مشکلی پیشگیری کنید. 
مسلما این خبر به اینجا ختم نمی‌شود و باید منتظر واکنش های منفی بیشتری در این خصوص از طرف منتقدان و خریداران باشیم. بعد از بیرون آمدن لنز دوربین از بدنه حالا این دومین نکته منفی است که درباره آیفون جدید اپل شنیده می‌شود. آیا اپل می‌توانست با استفاده از یک آلیاژ قوی تر در ساخت بدنه فلزی آیفون های جدید مقاومت آن را در برابر فشار بهتر کند ؟ باید دید که آیا اپل به این مشکل چه واکنشی نشان خواهد داد.
 

آیفون ۶ پلاس اولین آیفون تاشونده اپل

 


  2 مهر 1393
215 نظر
4.21
  52 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری