تست همراه اول

سرویس خبر
26 شهریور 1393 ساعت 15:16
16 نظر

 

اپل راهنمای کوچ کردن از اندروید به iOS را در سایت خود قرار داد

– جی اس ام: در این موضوع شکی نیست که آیفون 6 و مخصوصا آیفون 6 پلاس با هدف جذب کاربران اندروید به اکوسیستم اپل تولید شده‎اند. تیم کوک شخصا در مصاحبه‎های اخیر خود گفته بود که آیفون‎های جدید یک فرصت استثنایی برای بازگرداندن کاربران قدیمی iOS (که اکنون به گوشی‎های اندرویدی مهاجرت کرده‎اند) به آیفون است.

– جی اس ام: در این موضوع شکی نیست که آیفون 6 و مخصوصا آیفون 6 پلاس با هدف جذب کاربران اندروید به اکوسیستم اپل تولید شده‎اند. تیم کوک شخصا در مصاحبه‎های اخیر خود گفته بود که آیفون‌های جدید یک فرصت استثنایی برای بازگرداندن کاربران قدیمی iOS (که اکنون به گوشی‎های اندرویدی مهاجرت کرده‎اند) به آیفون است. در سالهای اخیر تعداد زیادی از کاربران آیفون به دلیل نبود صفحه نمایش بزرگ از آیفون به سراغ تلفن‎های هوشمند اندرویدی رفته‎اند. درهمین راستا امروز در بخش Support سایت اپل، یک بخش آموزشی پیرامون انتقال اطلاعات از پلتفرم اندروید به iOS قرار گرفت.
 

در این صفحه توضیحات مفصل و روش‎های گوناگون پیرامون انتقال فایل های صوتی، ویدئوها، عکس‎ها، رویدادهای تقویم، ایمیل‎ها، کتاب‎ها، متون و حتی اپلیکیشن‌ها از تلفن اندرویدی به آیفون وجود دارد. پیش از این چنین اقداماتی از طرف شرکت‎های اندرویدی مشاهده می‎شد اما اینبار اپل هم تصمیم گرفته تا آموزشی برای انتقال اطلاعات بین دو پلتفرم قرار دهد. انتظار داشتیم این آموزش را در بخشی از صفحه معرفی آیفون 6 ببینیم اما فقط در بخش Support سایت اپل وجود دارد و پیدا کردنش هم کار آسانی نیست. این آموزش را می‎توانید از این لینک مشاهده کنید.

   26 شهریور 1393
16 نظر
4.23
  26 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری