تست همراه اول

سرویس خبر
20 مرداد 1393 ساعت 16:45
21 نظر

 

۳ تبلیغ تلویزیونی از سوی مایکروسافت برای مقایسه سرفس پرو ۳ و مک بوک ایر

جی اس ام: مایکروسافت امروز ۳ تبلیغ تلویزیونی جدید برای سرفس پرو ۳ منتشر کرد که آن را از نظر قدرت و کارایی با یک مک بوک ایر اپل مقایسه می‌کند. به خوبی مشخص است که مایکروسافت در این تبلیغات قصد دارد نشان دهد که سرفس پرو با اینکه ذاتا یک تبلت محسوب می‌شود اما به خوبی می‌تواند کارایی یک لپ تاپ را برای صاحب خود داشته باشد.

جی اس ام: مایکروسافت امروز ۳ تبلیغ تلویزیونی جدید برای سرفس پرو ۳ منتشر کرد که آن را از نظر قدرت و کارایی با یک مک بوک ایر اپل مقایسه می‌کند. به خوبی مشخص است که مایکروسافت در این تبلیغات قصد دارد نشان دهد که سرفس پرو با اینکه ذاتا یک تبلت محسوب می‌شود اما به خوبی می‌تواند کارایی یک لپ تاپ را برای صاحب خود داشته باشد. نشان دادن عبارت "The tablet that can replace your laptop." به معنی «یک تبلت که می‌تواند جایگزین لپ تاپ شما شود» نیز بیانگر همین منظور است.

تبلیغ مقایسه سرفس پرو ۳ با مک بوک ایر - Power

 
اولین تبلیغ که با عنوان Crowded منتشر شده نشان می‌دهد که چگونه سرفس پرو ۳ می‌تواند علاوه بر تبلت، نقش یک لپ تاپ را نیز بازی کند. وقتی اولین گوینده از سرفس پرو ۳ خود می‌گوید، گوینده دوم اینطور عنوان می‌کند که تبلت او قدرت مک بوک ایر وی را با پردازنده Core i5 ندارد. سپس گوینده اول می‌گوید تبلت او نیز از همین پردازنده استفاده می‌کند و قابلیت تاچ اسکرین، قلم هوشمند، اجرای نرم‌افزارهای آفیس و فتوشاپ را به رخ وی می‌کشد. گوینده دوم در این بین به آیپد خود اشاره می‌کند که قابلیت تاچ اسکرین را برای وی فراهم کرده اما در برابر قابلیت قلم نوری گوینده اول جز اشاره به دفترچه کاغذی و خودکار خود حرفی برای گفتن ندارد. در اینجا کاربر سرفس با اشاره به تبلیغ اخیر Powerful از سوی اپل با طعنه به کاربر مک می‌گوید «تو قوی‌تر از چیزی هستی که فکر می‌کنی»

تبلیغ مقایسه سرفس پرو ۳ با مک بوک ایر - Head to Head

 
تبلیغ دوم که Head to Head نام دارد دو دستگاه را در اجرای یک طراحی موازی و همزمان نشان می‌دهد. هر دو دستگاه استفاده در این تبلیغ از فضای ذخیره سازی ۱۲۸ گیگ اس اس دی و ۴ گیگابایت رم بهره می‌برند. مایکروسافت در این تبلیغ نیز صفحه نمایش لمسی، قلم هوشمند و کیبورد جدا شونده سرفس پرو ۳ را به عنوان یک برتری بزرگ نسبت به مک بوک ایر اپل نشان می‌دهد که هیچ کدام از این‌ها را در اختیار ندارد.

تبلیغ مقایسه سرفس پرو ۳ با مک بوک ایر - Power

 
تبلیغ سوم که با عنوان Power منتشر شده کنجکاوی کاربر مک را در اجرای نسخه کامل فتوشاپ روی سرفس پرو ۳ نشان می‌دهد. در این تبلغ بار دیگر سرفس تبلت و لپ تاپ بودن همزمان خود را به اثبات می‌رساند. کاربر سرفس پرو ۳ به تاچ اسکرین بودن دستگاه خود تکیه می‌کند و داشتن درگاه Mini Display و USB را نقطه قوت تبلت خود می‌داند.
 
سرفس پرو ۳ در اواخر ماه می امسال به بازار عرضه شد. در یک پیشنهاد جالب مایکروسافت از دارندگان مک بوک ایر خواسته بود تا با تحویل لپ تاپ خود ۶۵۰ دلار اعتبار برای خرید سرفس پرو ۳ کسب کنند و از لپ تاپ مک خود به این تبلت ویندوزی مهاجرت کنند.
 


  20 مرداد 1393
21 نظر
3.67
  15 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری