سرویس خبر
12 مرداد 1393 ساعت 09:35
1 نظر

 

ساعت هوشمند لوکس HP را ببنید

جی اس ام: ساعت‌های هوشمندی که امروزه در دنیای تکنولوژی می‌بینیم از نظر طراحی چیز زیادی برای گفتن ندارند، اگرچه تلاش‌های اخیر کمپانی‌ای مانند موتو360 باعث شده که وضعیت کمی بهتر شود.

جی اس ام: ساعت‌های هوشمندی که امروزه در دنیای تکنولوژی می‌بینیم  از نظر طراحی چیز زیادی برای گفتن ندارند، اگرچه تلاش‌های اخیر کمپانی‌ای مانند موتو360 باعث شده که وضعیت کمی بهتر شود.

هر روز کمپانی‌های بیشتری وارد این حوزه می‌شوند که همین امر باعث می‌شود رقابت بیشتر شده و مدل‌های زیباتری از این ساعت‌ها ارائه شوند. کمپانی‌ای که جدیدا قصد ورود به این حوزه را دارد یک کمپانی معروف به نام HP است.

اگرچه هنوز هیچ مشخصاتی از این ساعت منتشر نشده است اما برخی از طرح‌های آن منتشر شده که نشان می‌دهد این ساعت بسیار زیبا وجذاب خواهد بود.

HP برای اینکه بتواند در این زمینه بهترین عملکرد را داشته باشد با کمپانی Gilt همکاری خواهد کرد و یک ساعت که با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS داشته باشد را معرفی کند. وظیفه این ساعت به طور حتم علاوه بر نشان دادن ساعت، دریافت ایمیل‌ها، پیامک‌ها، تماس‌های صوتی در کنار قابلیت ویژه برای کنترل موزیک است.

اگر این ساعت قرار است که با سیستم عامل iOS نیز سازگاری داشته باشد بنابراین نباید انتظار داشته باشیم که ظاهر Google Now را بر روی این ساعت ببینیم و اچ پی باید سیستم عامل مخصوص خود را توسعه دهد.

منبع: Engadget  12 مرداد 1393
1 نظر
4.56
  16 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری