تست همراه اول

سرویس خبر
11 تیر 1393 ساعت 16:40
4 نظر

 

کارگردان انیمیشن فیلم Her بازی Mountain را منتشر می‌کند

جی اس ام: اگر شما هم فیلم Her ساخته Spike Jonze را دیده‌اید حتما تأیید می‌کنید که یکی از لحظات خاطره انگیز و جذاب در آن لحظات مربوط به بازی Alien Child است. David OReilly کارگردان بخش انیمیشن فیلم Her که خالق بازی خیالی Alien Child بود حالا اولین بازی واقعی خود به نام Mountain را ساخته است

جی اس ام: اگر شما هم فیلم Her ساخته Spike Jonze را دیده‌اید حتما تأیید می‌کنید که یکی از لحظات خاطره انگیز و جذاب در آن لحظات مربوط به بازی Alien Child است. David OReilly کارگردان بخش انیمیشن فیلم Her که خالق بازی خیالی Alien Child بود حالا اولین بازی واقعی خود به نام Mountain را ساخته است و قصد دارد به زودی آن را برای کاربران iOS با قیمت ۹۹ سنت در اپ استور قرار دهد و در آینده برای پلتفرم PC و Mac نیز عرضه کند.
 


OReilly در توصیف بازی خود گفته است در Mountain می‌توانید «تمام توهمات پیچیده و تاریک تان را زندگی کنید!». نکته جالب اینکه کاربران در این بازی می‌توانند از طریق دستگاه iOS خود ملودی‌های دلخواه را وارد بازی کنند که براساس آن موزیک و جو بازی تغییر خواهد کرد.
امیدواریم تجربه انجام این بازی بسیار جذاب‌تر از چیزی باشد که در مورد آن فهمیده‌ایم. ما به محض آماده شدن این بازی برای دانلود همینجا در شما را مطلع خواهیم کرد.
منبع: appadvice
 


  11 تیر 1393
4 نظر
4.31
  16 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری