تست همراه اول

سرویس خبر
11 تیر 1393 ساعت 11:03
5 نظر

 

گوگل عینک خود را با دو برابر کردن رم و ظرفیت باتری بروز کرد

جی اس ام: گوگل هنوز که هنوز است مدل مصرفی گوگل گلس که برای مشتریان عرضه خواهد شد را ارائه نکرده و هنوز زمانی مشخص برای ارائه این گجت ارائه نکرده است.

جی اس ام: گوگل هنوز که هنوز است مدل مصرفی گوگل گلس که برای مشتریان عرضه خواهد شد را ارائه نکرده و هنوز زمانی مشخص برای ارائه این گجت ارائه نکرده است.

Sergey Brin در مراسم گوگل I/O در سال 2012 این گجت رویایی را به همه نشان داد، اما مشکلاتی مانند حفظ حریم خصوصی مانع از این شده که تا امروز این عینک روانه بازار شود.

اما در مراسم امسال گوگل سخت افزار جدید این عینک را به کسانی که در این مراسم حضور داشتند نشان داد، در حالی که ماه گذشته به مدت یک روز فروش این محصول با قیمت 1500 دلار به صورت عمومی انجام گرفته بود.

این نسخه بروز شده به همراه یک رم 2 گیگابایتی معرفی شد (نسخه قبلی رم 1 گیگابایتی داشت) که این امر باعث خواهد شد تا این نسخه جدید برنامه‌ها سریعتر از قبل اجرا کرده و در مجموع سرعت عینک در اجرای فرامین بالاتر رود.

علاوه بر رم قوی تر در این عینک شاهد باتری با ظرفیت بیشتر نیز هستیم و زمانی که این باتری قوی تر با بروزرسانی نرم افزار گوگل گلس ادغام شود باتری 15 درصد بیشتر از قبل می‌تواند پاسخگوی شما باشد. این باتری پیش از ظرفیت بیشتری پیدا کرده بود اما بدون ادغام با بروزرسانی نرم افزاری تا 15 درصد بهبود را تجربه نکرده بود.

علاوه بر این با بروزرسانی نرم افزاری گوگل گلس شاهد تغییراتی از جمله ظاهر جدید منظره یاب برای عکاسی توسط عینک و دو کارت جدید برای برنامه Google Now که به شما نشان خواهد داد که ماشین شما کجا پارک شده است.

حال باید منتظر باشیم که گوگل زمانی را اعلام کند تا این عینک برای فروش به کاربران عادی امکان پذیر شود، اما به نظر شما ارائه این عینک بر خلاف قوانین حفظ حریم خصوصی است؟

منبع: Cnet  11 تیر 1393
5 نظر
4.62
  13 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری