تست همراه اول

سرویس خبر
30 اردیبهشت 1393 ساعت 13:11
19 نظر

 

10 ویجت اندروید که داشتن آن توصیه می شود

یکی از نکاتی که اندروید را از سیستم عامل های دیگر خصوصا iOS متمایز می کند، قابلیت استفاده از ویجت هاست. ویجت ها بر روی صفحه نمایش گوشی شما این کمک را خواهند کرد تا دسترسی سریعتر به بخش هایی از گوشی که بیشتر با آن سر و کار دارید داشته باشید و در واقع با یک نگاه تمام اطلاعاتی که دوست دارید را مشاهده کنید.

یکی از نکاتی که اندروید را از سیستم عامل های دیگر خصوصا iOS متمایز می کند، قابلیت استفاده از ویجت هاست. ویجت ها بر روی صفحه نمایش گوشی شما این کمک را خواهند کرد تا دسترسی سریعتر به بخش هایی از گوشی که بیشتر با آن سر و کار دارید داشته باشید و در واقع با یک نگاه تمام اطلاعاتی که دوست دارید را مشاهده کنید.

 

 

اما در این پست به معرفی 14 ویجت پراستفاده و مفید در اندروید خواهیم انداخت که وجود آن ها بر روی گوشی اندرویدی شما الزامی به نظر می رسد

 

1Weather

اگر دوست دارید همیشه آب و هوا را زیر نظر داشته باشید و از آب و هوای روزهای بعد سریعا با خبر شوید بهترین ویجت هواشناسی برای اندروید محسوب می شود. مشاهده دمای هوای فو 5 روز آینده، سرعت باد، رطوبت هوا و ... از دیگر امکانات این ویجت محسوب می شود.

دانلود ویجت 1Weather 

 

 

Direction 

یکی از ویجت هایی که برای مسیریابی بسیار مفید می تواند واقع شود Direction است. Direction که در واقع یک ویجت مکمل با گوگل مپ است به شما کمک می کند با تعیین مقصد خود، مسیریابی کنید. شما می توانید با دانلود گوگل مپ ویجت آن را از منوی ویجت های گوشی خود فعال کنید

 

 

Google Keep

گوگل کیپ یکی از بهترین ویجت ها برای ثبت یادداشت ها و وقایع روزانه شماست. قابلیت ثبت نوت با صدا و تصویر از دیگر ویژگی های این ویجت محسوب می شود. 

+ دانلود Google Keep 

 

Holo Bulb

اگر دوست دارید گوشی خود را سریعا به یک چراغ قوه تبدیل کنید Holo Bulb بهترین ویجت برای شماست که به راحتی می توانید از فلش گوشی خود به عنوان چراغ قوه استفاده کنید. 

 

 

Contact

یک ویجت ساده و در عین حال بسیار کاربردی که دوستانی که بیشترین تماس با آنها را دارید را در صفحه اول گوشی شما قرار می دهد. بدین ترتیب اطلاعات تماس دوستان شما در دسترس تر خواهد بود. این ویجت نیاز به دانلود ندارد و به صورت پیش فرض جزو ویجت های گوشی ها قرار دارد.

 

 

Slider Widget - Volums

در حالت عادی دکمه های کناری گوشی شما برای تنظیم شدت صداست. با این ویجت شما می توانید کارایی این دکمه ها را تغییر دهید. برای مثال با زیاد و کم کردن این دکمه ها نور صفحه نمایش را کم و زیاد کنید. 

+ دانلود Slider Widget - Volums

 

 

Flipboard

اگر با اپلیکیشن های سبک مجله آشنا باشید قطعا با اپلیکیشن فلیپ بورد نیز آشنا هستید. این اپلیکیشن یک مجله دوست داشتنی مطابق با سلیقه شما می سازد و آن را بر روی صفحه نمایش گوشی تان نمایش می دهد. 

+ دانلود Flipboard

 

Shazam 

اپلیکیشن شازم یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون محسوب می شود که به شما کمک می کند موزیک هایی که در محیط شما در حال پخش است شناسایی کرده و از اطلاعات آن باخبر شوید. ویجت این اپلیکیشن با قرار دادن یک دکمه دسترسی سریع در صفحه نمایش شما این کمک را می کند که هرچه سریعتر آهنگی که در اطراف شما در حال پخش است شناسایی کنید. 

دانلود اپلیکیشن Shazam 

 

Cal

ویجت کلندر به شما کمک می کند تا تقویم خود را سریعا نگاه کرده و از وقایع روز مطلع شوید. بدین ترتیب قرارهای خود را هیچ گاه از دست نخواهید داد. 

دانلود ویجت Cal 

 

ِDashClock

این ویجت اطلاعات بسیار مفیدی را بر روی هوم اسکرین شما قرار می دهد. نمایش ایمیل ها و پیامک های نخوانده شده، وضعیت باتری و آب و هوا از جمله امکاناتی است که این ویجت برای شما فراهم می کند.

دانلود وِیجت DashClock

 

 

این ها تعدادی از ویجت های اندروید هستند که برای کاربر مفید می تواند واقع شود. به نظر شما چه ویجت های مفید دیگری وجود دارد که حضور آن در هر گوشی اندرویدی الزامی است؟

 

   30 اردیبهشت 1393
19 نظر
3.93
  28 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری