تست همراه اول

سرویس خبر
18 فروردین 1393 ساعت 09:11
84 نظر

 

اولین شایعات در مورد گلکسی نوت 4

گلکسی نوت 4 با ظاهری نه چندان متفاوت با گلکسی اس 5 در قسمت قاب پشتی معرفی خواهد شد. به احتمال زیاد شاهد ترکیبی از طراحی سه بعدی قاب پشتی گلکسی اس 5 و حالت دوخته شده گلکسی نوت 3 با هم در پشت گلکسی نوت 4 خواهیم بود.

هیچ شکی نیست که علاقه کاربران به گوشی‌های بزرگ تر از 6 اینچ که امروزه به نام فبلت آن‌ها را می‌شناسیم روز به روز بیشتر می‌شود، به خصوص اینکه اگر در مورد فبلتی از خانواده گلکسی نوت که متعلق به سامسونگ است صحبت کنیم. نوت 3 در اواسط شهریور سال گذشته معرفی شد و امروز چیزی در حدود 7 ماه از عمر آن می‌گذرد، این فبلت معمولا با فاصله کمی از آخرین عضو خانواده گلکسی اس معرفی می‌شود. بنابراین دور از انتظار نیست که کم کم شاهد شایعات و اخبار مربوط به این گوشی باشیم. امروز با این خبر شایعات و خبرهای مهم در مورد این فبلت را شروع می‌کنیم.

اولین شایعات در مورد گلکسی نوت 4

به گزارش جی اس ام، گلکسی نوت 4 با ظاهری نه چندان متفاوت با گلکسی اس 5 در قسمت قاب پشتی معرفی خواهد شد. به احتمال زیاد شاهد ترکیبی از طراحی سه بعدی قاب پشتی گلکسی اس 5 و حالت دوخته شده گلکسی نوت 3 با هم در پشت گلکسی نوت 4 خواهیم بود.

شایعاتی مبنی بر ارائه نسخه چهارم گلکسی نوت با شیشه خمیده شنیده می‌شد اما با ارائه گوشی‌های پرچمداری مانند گلکسی اس 5 با صفحه نمایش مسطح این موضوع کمی به حاشیه کشیده شد.

اما چیزی که به احتمال قوی در این گوشی تکرار خواهند شد درگاه ارتباطی USB 3.0 است که از کابل‌های USB 2.0 نیز پشتیبانی خواهند کرد.

بر طبق گفته‌ها نوت 4 با صفحه نمایشی با کیفیت و رزولوشن بالاتر از گلکسی اس 5 ارائه خواهد شد، این صفحه نمایش 2K خواهد بود و کیفیتی برابر 2560×1440 پیکسل خواهد داشت در حالی که گلکسی اس 5 کیفیتی برابر 1920×1080 دارد.

در عین حال بسیار خوش بین هستیم که گلکسی نوت 3 با ویژگی‌ ضد آب و ضد گرد و غبار بودن، همانند گلکسی اس 5، ارائه شود. پردازنده داخل فبلت نیز نسل بعدی پردازنده‌های 20 نانومتری است و در ضمن این احتمال وجود دارد که در گلکسی نوت 4 پردازنده 6 هسته‌ای ساخت سامسونگ و یا اسنپدراگون 801 را ببینیم.

در مورد دوربین نیز عقیده‌ها بر این است که نوت 4 به دوربین 20.1 مگاپیکسلی با همان امکانات گلکسی اس 5 مجهز باشد، اما در حال حاضر هیچ سندی وجود ندارد که نشان دهد در گلکسی نوت 4 نیز از سنسور ضربان قلب استفاده خواهد شد.

به علت اینکه معرفی گلکسی اس 5 زودتر از موعد انجام گرفت، زمان معرفی این فبلت در ابهام قرار دارد و نمی‌توان گفت که سامسونگ در همان زمان مقرر یعنی در نمایشگاه IFA 2014 (شهریور ماه) گوشی را معرفی خواهد کرد و یا اینکه زودتر مراسمی جدا را برای معرفی نسل چهارم گلکسی نوت برگزار می‌کند.

منبع: slashgear  18 فروردین 1393
84 نظر
4.12
  40 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری