تست همراه اول

سرویس خبر
25 دی 1392 ساعت 09:31
9 نظر

 

نگاهی گذرا به دستبند ال جی به نام لایف بند

ال جی در نمایشگاه CES 2014  به شکل رسمی اولین دستگاه قابل پوشش تناسب اندام خود را با نام LG Lifeband Touch  معرفی کرد.

در نگاه اول این دستگاه شباهت بسیار زیادی به سایر دستگاه‌های تناسب اندام در بازار دارد اما در واقع قابلیت‌های مازاد در این مدل باعث شده تا Lifeband هوشمند تر از سایر رقیبان خود ظاهر شود.

لایف‌بند با ایجاد بستر ارتباطی بین دستگاه و سیستم عامل اندروید و حتی iOS به واسطه بلوتوث به همراه هماهنگی با محدوده وسیعی از برنامه‌های تناسب اندام مانند RunKeeper و  MyFitnessPal وسیله ایده‌آلی به شمار می‌رود.

البته که بیشتر از یک راه برای دریافت اطلاعات تناسب اندام وجود دارد و به لطف نمایشگر OLED به کار رفته در این مدل و قابلیت کنترلی وابسطه به فشردن دکمه استفاده از آن را ساده تر می‌کند.

اطلاعات پایش شده در این وسیله شامل مقدار کالری سوزانده شده، میزان نزدیکی به هدف تعیین شده و تعداد قدم‌های پیموده شده در روز می‌شود.

لایف‌بند به همراه یک هدفون مخصوص ارائه می‌شود که عملکرد دوگانه‌ای به عنوان نشان دهنده ضربان قلب دارد.

در کنار قابلیت‌ها و مزایای آشکار تناسب اندام قابلیت نمایش ساعت و نمایش هشدار دریافت پیام کوتاه یا تماس را نیز دارد. شما حتی به وسیله این دستگاه می‌توانید موسیقی در حال پخش را نیز کنترل کنید.باتری این مدل نیز قابلیت عملکرد بین 5 تا 2 روز بر حسب نوع استفاده را داراست.

اما سوال این است که قیمت این لایف‌بند چقدر خواهد بود و اینکه چه زمانی می‌توانیم آن را تهیه کنیم. از قیمت این وسیله اطلاعات قطعی در دسترس نیست اما بر اساس اسناد در تابستان سال جاری میلادی ، در سه سایز و در سه رنگ قرمز،نقره‌ای و مشکی  وارد بازار خواهد شد.

شاید لایف‌بند ال‌جی برای هر کسی مناسب نباشد اما اگر قیمت نسبتا پایینی برای آن در نظر گرفته شود ممکن است بتواند یک تجربه جالب برای تناسب اندام و ساعت هوشمند محدود باشد..حال باید دید که این موضوع به چه شکل اتفاق می‌افتد.

منبع: androidauthority  25 دی 1392
9 نظر
4.11
  19 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری