سرویس خبر
5 آذر 1392 ساعت 11:16
21 نظر

 

فروش بسیار کم گوشی خمیده سامسونگ

با معرفی Galaxy Round سامسونگ پا به عرصه جدیدی از دنیای موبایلی گذاشته است، به دنبال آن LG نیز وارد این دنیای جدید شد و رقابت را برای سامسونگ سخت کرد. اما به نظر نمی‌آید که سامسونگ مانند تجربه‌های گذشته خود چندان موفق در این عرصه ظاهر شده باشد.

به گزارش بر طبق آمار و ارقامی که منتشر می‌شود این گوشی خمیده سامسونگ به هیچ وجه موفق نبوده است، اما اکنون گزارشی منتشر شده که نشان می‌دهد وضعیت بدتر از این چیزها است، این گزارش می‌گوید که سامسونگ از زمان ارائه این گوشی تنها 10000 هزار عدد از این گوشی را فروخته است.

دو دلیل برای این فروش کم حدس زده می‌شود، اول اینکه این گوشی در تمام مارکت‌ها حضور ندارد و دوم این که این صفحه نمایش خمیده چیزی نیست که همه انتظار آن را داشتند و بتواند حس کنجکاوی افراد را برانگیزد و آن ها را متقتعد کند تا پول خود را برای خرید این گوشی خرج کنند.

بنابراین به نظر می‌رسد که سامسونگ در نسل بعدی این گوشی باید علاوه بر این که در مورد قیمت فکری می‌کند باید در مورد به کار گیری خلاقیت بیشتر در این گوشی نیز فعالیت خو را بیشتر کند، به علاوه باید مارکت گوشی را نیز گسترش دهد و فقط در کشور خود این گوشی را به فروش نرساند.

منبع: Sam Mobile  5 آذر 1392
21 نظر
3.45
  86 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری