تست همراه اول

سرویس خبر
21 آبان 1392 ساعت 09:00
20 نظر

 

سهم سامسونگ از دنیای اندروید چقدر است؟

امروزه سهم سامسونگ از دنیای اندروید و گوشی‌های موبایلی چیزی نیست که کسی به زیاد بودن آن شک داشته باشد اما این سهم چه میزان است و چه تغییراتی داشته است؟

به گزارش امروز Localytics اماری را منتشر کرده است که سهم سامسونگ را از این دنیای پر زرق و برق و پر هیاهو یعنی دنیای موبایلی نشان می‌دهد. این گزارش اعلام می‌کند که سامسونگ 63 درصد از سهم موبایل‌های اندروید را در اختیار دارد که این شامل گوشی‌های موبایل،  فبلت‌ها و تبلت‌ها می‌شود. این میزان تقریبا دو برابر سهم دیگر کمپانی‌ها است، به علاوه از 10 موبایل اندرویدی پرطرفدار 8 موبایل متعلق به سامسونگ است که در جدول زیر می توانید این موبایل‌ها را مشاهده کنید.

 

اما در مورد تبلت‌ها وضعیت چگونه است؟ در مورد تبلت‌ها نیز سامسونگ برتری خود را نشان داده است، سامسونگ توانسته 53 درصد از سهام دنیای تبلت‌ها را در اختیار داشته باشد از 10 تبلت محبوب اندروید 5 تبلت متعلق به سامسونگ هستند و پرطرفدارترین تبلت گلکسی تب 2 است.

شما هم گوشی و یا تبلت سامسونگ دارید؟ به نظر شما سامسونگ تا چه زمانی می‌تواند به این سلطنت خود بر دنیای موبایل و به خصوص بر دنیای اندروید ادامه دهد؟

منبع: Sam Mobile  21 آبان 1392
20 نظر
4.02
  59 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری