سرویس خبر
29 مهر 1392 ساعت 14:30
128 نظر

 

سریعترین گوشی بازار کدام است؟

Which? مجله‌ای مستقل است که به بررسی محصولات مختلف می‌پردازند و طرفدار مشتریان است و با این بررسی‌های فنی به مشتریان کمک می‌کند تا بهترین انتخاب را داشته باشند.

به گزارش اکنون این مجله به سراغ گوشی‌های موبایل مطرح این روزهای بازار رفته است و آن‌ها را از نظر سرعتی و بر اساس بنچ مارک‌ها با هم مقایسه کرده است. بر اساس این بررسی مشخص شده است که گوشی جدید  اپل که آیفون 5s نام دارد پر سرعت ترین گوشی دنیا است این نتیجه بر اساس بنچ مارک Geekbench  به دست آمده است که با به کار گرفتن یک هسته گوشی ها را به چالش می کشد، در رتبه دوم بعد از آیفون گوشی ال جی جی 2 قرار دارد و رتبه سوم به گوشی گلکسی اس 4 سامسونگ تعلق گرفته است.

در ربته‌های بعدی به ترتیب HTC One، آیفون 5c، گلکسی اس 4 مینی و در نهایت HTC One Mini قرار دارند.

در تست دیگر که از دو هسته گوشی برای انجام تست استفاده می‌شود باز هم آیفون 5s  در صدر قرار گرفت، اما اینبار ال جی جی 2 با فاصله زمانی کمتری رتبه دوم را کسب کرد. آیفون 5s از پردازنده 2 هسته‌ای استفاده می کند و این نتایج نشان می دهد که تعداد هسته آنچنان در سرعت گوشی موثر نخواهد بود. زیرا زمانی که یک برنامه را باز می‌کنید و در منوها گشت و گذار خواهید کرد متوجه می‌شوید که اپل با پردازنده 2 هسته‌ای بسیار روان تر از رقبای چند هسته‌ای خود عمل خواهد کرد.

در این تست گلکسی نوت 3 و xperia Z1 گنجانده نشده‌اند که احتمال کسب رتبه خوب توسط این دو گوشی در این آزمایش وجود داشت.

منبع: Which?  29 مهر 1392
128 نظر
3.89
  122 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری