سرویس خبر
25 شهریور 1392 ساعت 09:32
180 نظر

 

8 فرد مشهور دنیا از چه گوشی موبایلی استفاده می‌کنند؟

گوشی موبایل رئیس جمهور امریکا و رئیس جمهور روسیه چه برندی است؟

امروزه گوشی‌های موبایل به محصولات ارزشمندی تبدیل شده‌اند که هر شخصی در دنیا یکی از آن‌ها نیاز دارد و همیشه این گوشی همراه آن خواهد بود. شخصیت‌های معروف نیز از این امر مستثنی نیستند و حتما یک گوشی موبایل با خود دارند، اما دوست دارید که بدانید این شخصیت‌ها چه گوشی موبایلی دست می‌گیرند؟ اگر دوست دارید بدانید ادامه خبر را بخوانید.

1 – باراک اوباما (رئیس جمهور آمریکا)

باراک اوباما در همان سالی که رئیس جمهور شد با گوشی بلک بری خود در جلوی خبرنگاران ظاهر شد و از همان ابتدا نشان داد که طرفدار سرسخت بلک بری است، اوباما هنوز هم از گوشی بلک بری استفاده می‌کند، اما این امر دلیلی نمی‌شود که خانواده اوباما هم گوشی بلک بری را دوست داشته باشند، اخیرا دختر بزرگ اوباما نشان داد که به آیفون اپل علاقه خاصی دارد.

2 – رهبر کره شمالی:

Kim Jong-Un جدای از مسایل سیاسی کشورش از گوشی موبایل استفاده می‌کند، گوشی این Kim یک اچ تی سی است، Jong-Un یک گوشی HTC Butterfly دارد.

3- بانوی اول چین Peng Li Yuan:

این خانم همسر رئیس جمهور چین است، مشخص نیست که رئیس جمهور چین از چه گوشی استفاده می‌کند، اما در عکسی که اخیرا منتشر شده مشخص شده است که همسر رئیس جمهور چین یک گوشی آیفون 5  دارد.

4 – نخست وزیر کشور تایلند  Yingluck Shinawatra:

اولین نخست وزیر زن تایلند Yingluck Shinawatra  نام دارد، این خانم از یک گوشی موبایل استفاده نمی کند و 5 گوشی موبایل دارد، اما جالب اینجا است که یکی از این گوشی‌های موبایل Lumia 920 است که رنگ سفید دارد.

5 – رئیس حمهور روسیه ولادیمیر پوتین:

در سال 2010 پوتین اعلام کرد که از گوشی موبایل استفاده نمی‌کند، اما به ظاهر نظرش در سال 2012 عوض شده و اکنون از یک گوشی اندرویدی  به نام MTS-Glonass 945 استفاده می‌کند.

6 – خانواده سلطنتی انگلیس:

به نظر می‌آید که این خانواده علاقه زیادی به استفاده از آیفون دارند، سال گذشته در المپیک Prince William در یک عکس دیده شد که از گوشی آیفون استفاده می کند، همچنین ملکه Elizabeth II نیز آی‌پدی را برای خودش سفارش داده است.

7 – نخست وزیر انگلیس دیوید کامرون:

نخست وزیر انگلیس انگلیس نیز به عموم نشان داده است که از گوشی بلک بری استفاده می‌کند.

8 – صدر اعظم آلمان آنگلا مرکل:

مرکل به عکاسان نشان داده است که از گوشی بلک بری استفاده می‌کند، گوشی خانم مرکل Z10 بلک بری است.

این افراد مشهور از این گوشی‌های که گفتیم استفاده می کنند، نظر شما در مورد انتخاب آن‌ها چیست؟

منبع: The Next Web  25 شهریور 1392
180 نظر
4.13
  292 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری