تست همراه اول

سرویس خبر
29 خرداد 1392 ساعت 10:00
71 نظر

 

هوآوی به دنبال خرید نوکیا

هوآوی قصد دارد که تا هر کجا که امکان دارد رشد کند. رئیس هوآوی Richard Yu تصور می‌کند که این رشد و بزرگ شدن با ادغام این کمپانی با کمپانی‌های بزرگ دیگر امکان پذیر است.

به گزارش Yu دیروز در مصاحبه‌ای که با Financial Times داشت اعلام کرده که هوآوی با خرید کمپانی بزرگ نوکیا مشکلی ندارد. او اعلام کرده که اگر صحبت‌هایی با نوکیا انجام شده باشد بسیار صحبت‌های مقدماتی هستند. این خبر اگر حقیقت هم پیدا نکند به خودی خود می‌تواند توجهات زیادی را ب سمت خود جلب کند.

Yu گفته که این ادغام با نوکیا می‌تواند به نوعی برای هر دو طرف سودمند باشد اما همه چیز بستگی به خواسته نوکیا دارد و ما با این موضوع مشکلی نداریم.

در حال حاضر نمی‌توان هیچ اظهار نظری در این مورد که نوکیا نیز علاقه به ادغام شدن با هوآوی دارد یا خیر کرد. به خصوص که هوآوی نظر مثبتی بر روی ویندوزفون ندارد و نوکیا در حال حاضر بزرگ‌ترین همکار مایکروسافت است و سیستم عامل ویندوزفون به عنوان سیستم عامل اصلی نوکیا استفاده می‌شود.

Yu در مورد ویندوزفون گفته که مشخص نیست آینده ویندوزفون چگونه خواهد بود. این سیستم عامل بازار ضعیفی دارد و برای استفاده از آن باید هزینه بپرداز در صورتی که اندروید مجانی است.

Yu پیش بینی کرده که به زودی بازار اسمارت فون‌ها در دست3 یا 4 کمپانی خواهد بود و هوآوی یکی از آن شرکت‌ها است.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا هوآوی نوکیا را می‌خرد و این دو کمپانی ادغام خواهند شد؟

منبع:  Financial Times  29 خرداد 1392
71 نظر
3.56
  90 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری