تست همراه اول

سرویس خبر
26 فروردین 1392 ساعت 13:00
14 نظر

 

نظر مدیر اجرایی گوگل در مورد آینده اینترنت

او می‌گوید تا سال 2020 تمام افراد دنیا به اینترنت متصل خواهند بود.

امروزه افراد زیادی از اینترنت استفاده می‌کنند، اما با این تعداد زیاد هنوز بسیاری هستند که از اتصال به اینترنت بی بهره هستند.

به گزارش Eric Schmidt مدیر اجرایی گوگل در پستی که در صفحه گوگل پلاس خود منتشر کرده به این موضوع اشاره داشته است و اینگونه نظر داده که تا پایان دهه کنونی تمام افراد دنیا به نوعی به دنیای اینترنت متصل خواهند بود.

او گفته: "در حال حاضر از هر سه نفر تنها 1 نفر به اینترنت متصل هستند که تا پایان دهه کنونی یعنی تا 2020 تمام افراد دنیا به اینترنت متصل خواهند بود."

به نظر شما این یک فکر پوچ است یا اینکه یک پیش بینی هوشمندانه است؟ به هر حال اگر این موضوع صحت پیدا کند و تعداد کاربران اینترنت سه برابر شود دنیای اینترنت جذاب تر از از این که هست خواهد شد. در حال حاضر تنها 34 درصد از افراد کره زمین آنلاین هستند که این نشان دهنده این موضوع است که فعلا در ابتدای راه هستیم.

به نظر می‌رسد این پیش بینی بیشتر بر این اساس استوار است که در حال حاضر تعداد کاربران گوشی‌های هوشمند به طور چشمگیری در حال افزایش هستند و همانطور که می‌دانیم یکی از ویژگی‌های اصلی گوشی‌های هوشمند قابلیت همیشه آنلاین بودن آن‌ها است.

منبع: androidauthority

   26 فروردین 1392
14 نظر
4.39
  49 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری