تست همراه اول

سرویس خبر
19 فروردین 1392 ساعت 16:00
11 نظر

 

گزارش اولیه HTC برای سه ماهه اول 2013 و باز هم کاهش سود

اچ تی سی گزارش مالی سه ماهه اول 2013 خود را منتشر کرده است که باز هم شاهد یک ضرر در قسمت درآمدها برای این شرکت نسبت به سال گذشته هستیم.

اچ تی سی که امید زیادی به گوشی وان خود دارد، گزارش مالی اولیه خود برای سه ماهه اول را منتشر کرده است و اعداد نتیجه خوبی را نشان نمی‌دهند.

به گزارش بعد از نتایج نامطلوبی که اچ تی سی در نیمه دوم سال پیش به دست آورد، امسال امید بسیار زیادی دارد که با ارائه HTC One بتواند خود را از این باتلاقی که در آن گیر افتاده برهاند، اما با این اعداد و ارقام به دست آمده و با تاخیری که در ارائه HTC One به وجود آمده به نظر نمی‌رسد سال خوبی پیش روی اچ تی سی باشد و به قول معروف سالی که نکوست از بهارش پیداست.

سود خالص این شرکت در سه ماهه اول 2013،  2.8 میلیون دلار بوده است که نسبت به همین زمان در سال گذشته 98 درصد کاهش داشته است، اما به هرحال سود اگر کم هم باشد بهتر از این است که اصلا سودی وجود نداشته باشد. درآمد این شرکت برای سه ماهه اول سال 2013، 1.4 میلیارد دلار بوده که نسبت به سال گذشته 37 درصد کمتر شده است.

تحلیلگران معتقد هستند که این تاخیر اچ تی سی در ارائه گوشی وان بسیار به ضرر این شرکت شد و تنها یک تاخیر نبود بلکه ضرری همیشگی به اچ تی سی وارد کرد. اما همین تحلیلگران معتقدند با این تاخیر هنوز هم اچ تی سی جلو است زیرا سامسونگ هنوز گلکسی اس 4 خود را ارائه نکرده است.

این یک آمار اولیه بود و به زودی شاهد آمار نهایی اچ تی سی برای سه ماهه اول سال 2013 خواهیم بود.

به نظر می‌آید که در حال حاضر اوضاع تنها به نفع سامسونگ است زیرا در گزارش مالی که به تازگی منتشر شد باز هم سود این کمپانی افزایش یافته بود و سامسونگ دوباره به یک رکورد دست یافته است.

منبع: GSMArena  19 فروردین 1392
11 نظر
3.63
  60 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری