تست همراه اول

سرویس خبر
16 اسفند 1391 ساعت 10:01
144 نظر

 

سامسونگ تایید کرد: جنس گلکسی اس 4 به طور حتم از پلاستیک خواهد بود

اینبار نیز جنس پرچمدار سامسونگ از پلاستیک خواهد بود

دوشنبه به شما اعلام کردیم یک تحلیلگر روسی که با گوشی گلکسی اس 4 کار کرده بود تایید کرده بود جنس بدنه این گوشی مانند نسل‌های قبلی از پلاستیم ساخته شده است.

به گزارش اکنون جانشین مدیر اجرایی سامسونگ این خبر را به صورت غیرمستقیم تاکید کرده است Y.H.Lee اعلام کرده که شرکت سامسونگ قصد ندارد در جنس محصولات خود تغیری ایجاد کند.

اما سوال اینجا است که به چه علت پرچمدار اندروید نباید از جنس آلومینیوم ساخته شود؟

بر طبق گفته‌های Lee سامسونگ به علت اینکه سامسونگ در هر سال یک گوشی جدید ارائه می‌کند و برای این ارائه باید حجم عظیمی از آن گوشی را نیز تولید کند در مورد جنس گوشی ساخته شده سامسونگ تنها به کیفیت توجه نمی‌کند و علاوه بر اینکه سعی می‌کند گوشی کیفیت خوبی داشته باشد به این موضوع که جنس بدنه به گونه‌ای باشد که گوشی به سرعت ساخته شود نیز توجه می‌کند.

همچنین در مورد اینکه چرا در گوشی‌های سطح بالای سامسونگ قاب پشتی از پلاستیک است Lee اشاره کرده که قاب پشتی از جنس پلاستیک باعث می‌شود ضربه‌های فیزیکی که به گوشی وارد می‌شود بهتر گرفته شده و دوام گوشی بالاتر برود.

در ضمن آقای Lee اشاره کرده که درب پشتی گوشی که باز شود و باعث شود باتری قابل تعویض باشد بیشتر رضایت مشتریان را جلب می‌کند.

اگر کمی واقع بین باشیم متوجه خواهیم سخنان Lee چندان بی ربط هم نیستند، حتماً به خاطر دارید که اپل برای تغییر جنس بدنه آیفون 5 از شیشه به آلومینیوم با چه مشکلاتی روبرو شد و باعث شد اپلی که همیشه به ساخت محصولات با کیفیت معروف بوده اعتبار خود را از دست بدهد.

امروزه کمترین شرکتی دیگر از آلومینیوم برای ساخت محصولات خود استفاده می‌کند و ماده‌ای  که در ساخت بسیاری از محصولات به کار برده می‌شود یا پلاستیک است و یا نسخه مقاوم‌تر پلاستیک یعنی پلی کربنات.

شما در این مورد چه نظری دارید؟

منبع: Cnet  16 اسفند 1391
144 نظر
4.16
  162 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری