تست همراه اول

سرویس خبر
17 بهمن 1391 ساعت 18:00
14 نظر

 

سامتل مراسم قرعه کشی خود را امروز برگزار کرد؛سوالات جی اس ام را نیز در این خبر ببینید

سوال و جواب‌هایی با مسئولان سامسونگ و سامتل به علاوه خلاصه‌ای از مراسم قرعه کشی سامتل

پارس سامتل یکی از شرکت‌های همکار سامسونگ در ایران است که گوشی‌های کمپانی سامسونگ را در ایران گارانتی می‌کند، سامتل اعلام کرده بود به خریدارانی که گوشی‌های سامسونگ را با گارانتی این شرکت در بازه زمانی اول آذر ماه تا 10 بهمن خریداری کنند و در سایت این شرکت ثبت نام انجام دهند جوایزی را بر حسب قرعه کشی اهدا خواهد کرد و تعداد این جوایز را 1300 جایزه اعلام کرد.نیز در این مراسم قرعه کشی حضور داشت.

 به گزارش سامتل در این مراسم قرعه کشی بین 2298 نفر که ثبت نام کرده بودند انجام داد که  200 نفر گوشی گلکسی اس 3، 100 نفر تبلت گلکسی نوت 10.1 و 1000 نفر گوشی E1190 برنده شدند، سامتل اعلام کرد اسامی برندگان را در سایت http://www.parssamtel.com اعلام خواهد کرد و همچنین سعی می‌کند تا در فروشگاه‌های این شرکت در سراسر کشور نیز این اسامی قرار بگیرند. همچنین سامتل زمان اهدا جوایز را بعد از تعطیلات دهه فجر اعلام کرد.

سامتل دلیل اینکه تنها گوشی موبایل را به عنوان جایزه برای  برندگان در نظر گرفته اینگونه اعلام کرد که به علت فعالیت در حوزه موبایل مناسب دیدیم که جوایز خود را تنها از گجت‌های موبایلی انتخاب کنیم. در این مراسم قرعه کشی توسط نرم‌افزار و به صورت کاملا رندم انجام شد و حتی نوع  وقیمت گوشی و یا تبلت خریداری شده در این قرعه کشی تاثیری نداشت.

نرم‌افزار قرعه کشی سامسونگ

 

همچنین سامتل اعلام کرد که برای تمام کسانی که گوشی‌های سامسونگ را با گارانتی سامتل خریداری کرده‌اند و در سایت ثبت نام نموده‌اند در آینده برنامه‌های ویژه‌ای مانند برگزاری تورهای مختلف و... دارد.

اما اتفاقاتی که در این مراسم افتاد تنها به قرعه کشی ختم نشد و فرصت را غنیمت دیده و از سامتل در مورد بعضی از موضوعات سوالاتی را پرسیدیم.

از مدیر بخش موبایل سامسونگ سوال کرد که آیا گوشی ویندوزفون Ativ و تبلت Ativ Tab را با گارانتی سامتل در ایران خواهیم دید یا خیر؟

آقای حیدری مدیر بخش موبایل سامسونگ اعلام کرد که به علت مشکلات قانونی شاهد حضور این دو دیوایس ویندوزفونی با گارانتی در ایران نخواهیم بود و همچنین در حال حاضر برنامه‌ای برای وارد کردن کردن تبلت نکسوس 10 در ایران با گارانتی نیز ندارند.

سوال یعدی ما این بود که پرفروش ترین گوشی‌های سامسونگ در ایران کدام گوشی‌های هستند؟

مسئولان سامسونگ و سامتل اعلام کردند که بر طبق آخرین آمارها گوشی‌های Galaxy SIII، Galaxy Ace، Galaxy Pocket و Galaxy Y بودند.

همچنین مسئولان سامتل اظهار کردند که 75 درصد بازار گوشی‌های ایران در دست اندروید است و مسئولان سامسونگ نیز اعلام کردند که بیش از 40 درصد بازار موبایل ایران بر طبق آمار رسمی و همچنین آمار غیر رسمی در دست سامسونگ است.  17 بهمن 1391
14 نظر
3.71
  56 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری