تست همراه اول

سرویس خبر
21 دی 1391 ساعت 00:37
67 نظر

 

دنیای جدید صفحات نمایش؛سامسونگ صفحه نمایش‌های منعطف خود را معرفی کرد؛فیلم+عکس

دیشب سامسونگ از صفحه نمایش انعطاف پذیر خود پرده برداری کرد.

پیش از این در صفحه مخصوص به اخبار CES 2013 به شما در مورد محصولاتی که انتظار معرفی آن‌ها را داشتیم، گفتیم که سامسونگ نمایشگرهای انعطاف پذیر خود را معرفی خواهد کرد.

به گزارش اکنون این مفهوم و این ایده که شاید پیش از این تنها در فیلم‌های هالیوودی شاهد آن بودیم به واقعیت پیوست و دیشب سامسونگ از صفحه نمایش‌های قابل تا شدن و منعطف خود پرده برداری کرد.

نام این صفحه نمایش Youm نا دارد و یک صفحه نمایش OLED با کیفیت بسیار بالا است که اگر آن را لوله هم کنید هیچ اتفاقی برای آن نمی‌افتد و به نمایش برنامه‌ها و فیلم‌های خود ادامه می‌دهد.

 

 

 

 

سامسونگ دیشب حتی یک نمونه اولیه از گوشی‌هایی مجهز به این صفحه نمایش را به معرض نمایش گذاشت که این گوشی صفحه نمایش 5 اینچی داشتند در یکی از این گوشی‌ها کناره گوشی قوسی شکل بود و در دیگری قسمت پایین آن قوس دارد که از این قسمت می‌توان برای خواندن پیامک‌ها و هر گونه ناتیفیکیشن بدون نیاز به نگاه کردن به کل صفحه استفاده کرد.

 

تصور می‌کنیم شما هم مثل ما دوست دارید قسمتی از این مراسم معارفه را مشاهده کنید و با عملکرد کلی این صفحه نمایش‌های جدید آشنا شوید پس شما را منتظر نمی‌گذاریم، می‌توانید ویدیویی خلاصه از این مراسم پر هیجان را از اینجا دانلود و مشاهده کنید.

منبع: Cnet

   21 دی 1391
67 نظر
4.04
  92 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری