تست همراه اول

سرویس خبر
28 آبان 1385 ساعت 00:00
0 نظر

 

اینترنت ؛ با سرعت برروی گوشی های همراه می آید !

به گزارش گروه خبری GSM به نقل از تالیانیوز ، شرکت Hutchison Whampoa طی اقدامی که می تواند زمینه ساز دسترسی آسان به اینترنت پرسرعت از طریق تلفن همراه باشد ........

به گزارش گروه خبری GSM به نقل از تالیانیوز ، شرکت Hutchison Whampoa طی اقدامی که می تواند زمینه ساز دسترسی آسان به اینترنت پرسرعت از طریق تلفن همراه باشد ، گروهی از شرکت های معتبر اینترنتی و سازندگان گوشی همراه در جهان را با هم متحد کرده تا دسترسی به این شبکۀ جهانی با همان سرعت متداول برروی رایانه ها ممکن شود .
این گروه که X-Series from 3 نام گرفته ، خدمات متنوعی را با استفاده از تلفن همراه ارائه خواهد داد که از جملۀ آن ها می توان به دسترسی رایگان به سرویس تلفن اینترنتی Skype ، استفاده نامحدود از وب و بهره مندی از مسنجر اشاره کرد.
این گزارش می افزاید ، قرار است دسترسی به این خدمات در وهلۀ اول از طریق برخی گوشی های منتخب نوکیا و سونی اریکسون ممکن شود. البته هنوز خبری مبنی بر هزینۀ استفاده از این سرویس اعلام نشده است .
لازم به ذکر است سرویس یاد شده از اول دسامبر در انگلستان و از اوائل سال 2007 در دیگر نقاط جهان قابل استفاده خواهد بود .  28 آبان 1385
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری