خانهاخبار
با تمامی قابلیت‌های جدید Galaxy AI آشنا شوید

با تمامی قابلیت‌های جدید Galaxy AI آشنا شوید

سامسونگ قابلیت‌های جدیدی را به سیستم هوش مصنوعی Galaxy AI اضافه کرده که تجربه کاربری محصولات سامسونگ را بهبود می‌بخشند.

۲۰ تیر ۱۴۰۳

رویداد آنپکد موردانتظار سامسونگ امروز برگزار شد و گوشی‌های تاشو گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ معرفی شدند. علاوه بر این دو دستگاه، غول فناوری کره از سری گلکسی بادز ۳، گلکسی رینگ، گلکسی واچ ۷ و گلکسی واچ اولترا نیز رونمایی کرد.

همانطور که انتظار می‌رفت، سامسونگ توجه ویژه‌ای به هوش مصنوعی داشت و در طی رویداد خود از قابلیت‌های جدید سیستم هوش مصنوعی Galaxy AI رونمایی کرد. 

سیستم هوش مصنوعی Galaxy Ai

سامسونگ نه تنها قابلیت‌های هوش مصنوعی Galaxy AI را با نسل جدید گوشی‌های تاشو خود هماهنگ کرده است بلکه این سیستم هوش مصنوعی حالا سازگاری بیشتری با پوشیدنی‌های جدید این برند مانند گلکسی رینگ و گلکسی واچ ۷ دارد. 

ویژگی‌های جدید Galaxy AI

سیستم هوش مصنوعی Galaxy AI حالا قادر است اطلاعات ثبت‌شده توسط پوشیدنی‌های سامسونگ را پردازش کند تا جزئیات بیشتری از ورزش‌ها، تمرینات و الگوی خواب را در اختیار کاربران قرار دهد. به لطف الگورتیم‌های هوش مصنوعی، Galaxy AI می‌تواند از طریق برنامه Samsung Health اطلاعات مربوط به سلامتی کاربر را ارائه دهد. 

ویژگی Wellness گلکسی واچ ۷ سامسونگ

قابلیت‌های هوش مصنوعی تنها به زمینه سلامتی محدود نشده و Galaxy AI به طور خاص برای گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ بهینه‌سازی شده است. 

با طراحی نمایشگر دوگانه، گلکسی زد فولد ۶ از یک حالت مکالمه جدید (برای قابلیت Interpreter) پشتیبانی می‌کند که به طرفین در حال گفتگو اجازه می‌دهد تا ترجمه‌ گفته‌های خود را به صورت زنده روی نمایشگر کاور و داخلی مشاهده کنند. 

سامسونگ ویژگی Circle to Search را بهبود داده و حالا کار با آن ساده‌تر شده است. در این راستا، کاربران می‌توانند تنها با یک کلیک، تمامی محتوای موجود در نمایشگر را ترجمه کنند و اطلاعات بیشتری از آن را دریافت کنند.  

ویژگی Circle to search سامسونگ

برنامه اختصاصی Gemini گوگل به طور خاص با گوشی‌های گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ ادغام شده و دسترسی سریع را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

سیستم هوش مصنوعی Galaxy AI به یک ویژگی تبدیل گفتار به متن (Transcribe) جدید مجهز شده که قادر است فایل‌های صوتی را ترجمه و خلاصه‌نویسی کند و متن به دست‌آمده را در برنامه Notes قرار دهد. 

قابلیت Sketch to Image تجربه کاربری Galaxy AI و قلم هوشمند اس پن گلکسی زد فولد ۶ را به طور چشمگیری بهبود می‌دهد. به لطف این قابلیت، زمانی که کاربر با قلم سامسونگ یک طراحی ساده و اسکچ را در تصاویر یا برنامه نوت‌ ایجاد می‌کند، هوش مصنوعی می‌تواند این طراحی را به یک تصویر کامل تبدیل کند. 

ویژگی Sketch to image سامسونگ

از سوی دیگر، ویژگی Live Translate حالا از زبان‌های بیشتری پشتیبانی می‌کند و با برنامه‌های شخص‌ثالث نیز سازگار شده است. خوشبختانه سامسونگ توجه ویژه‌ای به حریم شخصی کاربران داشته چرا که این قابلیت به صورت محلی (On-Device) روی دستگاه‌ها اجرا می‌شود و اطلاعات در خود گوشی باقی می‌مانند.جدیدترین‌ اخبار

جزئیات تازه‌ای درباره تاریخ عرضه پلی استیشن ۵ پرو فاش شدند

در امروز شاهد افشای جزئیاتی تازه‌ای درباره تاریخ عرضه کنسول جدید شرکت سونی هستیم.

بیشتر بخوانید
هوآوی علیه مدیاتک به دلیل نقض حق اختراع شکایت می‌کند

غول فناوری چینی در تلاش برای جمع‌آوری نقدینگی است.

بیشتر بخوانید
گوشی‌های کوچک با پوشش جدید بازگشته‌اند

بازگشت تاریخی گوشی‌های کوچک؟

بیشتر بخوانید