خانهاخبار
Resident Evil 9 توسط کپ‌کام در دست توسعه است

Resident Evil 9 توسط کپ‌کام در دست توسعه است

شرکت کپ‌کام به تازگی آغاز پروسه توسعه نسخه جدید سری Resident Evil را اعلام کرده است.

۱۲ تیر ۱۴۰۳

کپ‌کام در پی انتشار شایعاتی مبنی بر افشای قریب‌الوقوع Resident Evil 9، توسعه نسخه جدیدی از این فرنچایز محبوب وحشت و بقا را تأیید کرد.

re 1.jpg

کارگردانی این نسخه بر عهده «کوشی ناکانیشی»، کارگردان Resident Evil 7: Biohazard خواهد بود. ناکانیشی پس از تایید این خبر در هنگام گفتگویی درباره نسخه موبایل بازی قبلی، به روند خلق Resident Evil 9 نیز اشاره کرد. به گفته این کارگردان، وی با چالش‌های فراوانی در این پروسه مواجه شده است؛ با این وجود، سرانجام توانسته تا کار روی نسخه جدید این سری محبوب را آغاز کند. 

re 3.jpg

آقای «ناکانیشی» سابقه‌ای طولانی با سری Resident Evil دارد. علاوه بر Resident Evil 7 که در سال ۲۰۱۷ به احیای این سری کمک کرد؛ او کارگردان Resident Evil Mercenaries 3D برای نینتندو 3DS و اولین بازی Resident Evil Revelations بود. ناکانیشی همچنین به عنوان طراح در Resident Evil 5 فعالیت داشته است.

طی سال ۲۰۲۴، شاهد انتشار شایعات بسیاری درباره افشای احتمالی Resident Evil 9 بودیم؛ اما کپ‌کام تاکنون اشاره‌ای رسمی به این موضوع نداشت. در ماه مه، IGN نیز گزارش‌هایی مبنی بر احتمال بازسازی Resident Evil Zero و Code Veronica را منتشر کرد. آخرین نسخه‌های منتشر شده شامل بازسازی Resident Evil 4 و Resident Evil Village است که هر دو به عنوان نامزدهای بهترین بازی در سال‌های مربوطه خود شناخته شدند.

re 2.jpg

علاوه بر تأیید توسعه نسخه جدید Resident Evil، کپ‌کام در نمایشگاه تابستانی خود جزئیاتی درباره دمو جدید Kunitsu-Gami و تاریخ انتشار Dead Rising Deluxe Remaster را نیز ارائه داد.جدیدترین‌ اخبار

رنگ جدید برای آیفون ۱۶ پرو باز هم گزارش شد

پیش‌تر در خبرها داشتیم که احتمال زیادی وجود دارد که اپل از رنگ رز در سری آیفون ۱۶ پرو استفاده کند؛ حالا این رنگ باز هم گزارش شده تا مهر تاییدی بر گزارش‌های قبلی بزند. البته اشتباه نکنید، این رنگ با رزگلد که اپل برای آیفون ۶‌اس به کار برده بود متفاوت است.

بیشتر بخوانید
مفصل‌ترین اطلاعات از سری آیفون ۱۶

تنها دو ماه تا رونمایی از سری آیفون ۱۶ باقی مانده و در همین راستا امروز کامل‌ترین گزارش‌ها و شایعات را در مورد تمامی مدل‌های این سری جمع‌آوری کرده‌ایم تا ببینیم چه تغییراتی در انتظار ما هستند.

بیشتر بخوانید
Honor-x50i-gsm-ir
مشخصات فنی کامل میان‌رده جدید آنر لو رفت

آنر به زودی از یک گوشی میان‌رده به نام آنر X60i رونمایی خواهد کرد که حالا مشخصات فنی آن فاش شده است.

بیشتر بخوانید