خانهاخبار
سامسونگ سیستم دوربین گلکسی اس ۲۵ اولترا را بهبود می‌دهد

سامسونگ سیستم دوربین گلکسی اس ۲۵ اولترا را بهبود می‌دهد

سامسونگ برای دوربین‌های فوق‌عریض و تله‌فوتو پرچمدار نسل بعدی خود از سنسورهای جدیدی بهره خواهد برد. 

۱ تیر ۱۴۰۳

حدود هفت ماه تا رونمایی از سری پرچمدار سامسونگ زمان باقی مانده اما تا به امروز گزارش‌های مختلفی پیرامون سری گلکسی اس ۲۵ منتشر شده که بخشی از مشخصات فنی آن را فاش کرده‌اند. در این رابطه، به تازگی جزئیات جدیدی از سیستم دوربین گلکسی اس ۲۵ اولترا در دسترس قرار گرفته است. 

طبق گزارش افشاگری به نام Sperandio4Tech که در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) منتشر شده است، گلکسی اس ۲۵ اولترا با دو بهبود مهم برای سیستم دوربین خود همراه خواهد شد. 

بهبود دوربین های گلکسی اس ۲۵ اولترا

دوربین فوق‌عریض گلکسی اس ۲۵ اولترا میزبان یک سنسور جدید خواهد بود که احتمالا نسخه بهبودیافته سنسور JN1 سامسونگ (با اندازه 1/2.76 اینچی) است. در حال حاضر،  گلکسی اس ۲۴ اولترا از سنسور 1/2.55 اینچی برای دوربین فوق‌عریض بهره می‌برد. 

در ادامه گزارش خود، افشاگر Sperandio4Tech اذعان داشته گلکسی اس ۲۵ اولترا به دوربین فوق‌عریض ۵۰ مگاپیکسلی مجهز خواهد شد که در مقایسه با سنسور ۱۲ مگاپیکسلی فوق‌عریض گلکسی اس ۲۴ اولترا یک بهبود مهم به شمار می‌رود. 

سیستم دوربین گلکسی اس ۲۴ اولترا

از سوی دیگر، دوربین تله‌فوتو گلکسی اس ۲۵ اولترا (با زوم ۳ برابری) احتمالاً از سنسور جدیدی برخوردار خواهد شد. گزارش شده که سنسور تله‌فوتو این گوشی از اندازه 1/3 اینچی برخوردار خواهد شد که اندکی بزرگ‌تر از دوربین مشابه در گلکسی اس ۲۴ اولترا است. به مانند دوربین فوق‌عریض، سنسور تله‌فوتو گلکسی اس ۲۵ اولترا نیز از رزولوشن ۵۰ مگاپیکسلی پشتیبانی خواهد کرد. 

شایان ذکر است که شواهد نشان می‌دهند دوربین اصلی گلکسی اس ۲۵ اولترا بهبودی نخواهد داشت و به مانند نسل قبلی با سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی همراه خواهد شد. سنسور پریسکوپی این گوشی نیز به احتمال زیاد تغییری نخواهد داشت. 

برچسب‌ها:جدیدترین‌ اخبار

جزئیات تازه‌ای درباره تاریخ عرضه پلی استیشن ۵ پرو فاش شدند

در امروز شاهد افشای جزئیاتی تازه‌ای درباره تاریخ عرضه کنسول جدید شرکت سونی هستیم.

بیشتر بخوانید
هوآوی علیه مدیاتک به دلیل نقض حق اختراع شکایت می‌کند

غول فناوری چینی در تلاش برای جمع‌آوری نقدینگی است.

بیشتر بخوانید
گوشی‌های کوچک با پوشش جدید بازگشته‌اند

بازگشت تاریخی گوشی‌های کوچک؟

بیشتر بخوانید