خانهاخبار
watchOS 11 تشخیص خودکار چرت زدن دارد

watchOS 11 تشخیص خودکار چرت زدن دارد

به تازگی یک کاربر به طور تصادفی متوجه شده که جدیدترین سیستم عامل ساعت‌های اپل، از ردیابی خودکار چرت زدن پشتیبانی می‌کند. ویژگی که حتی با خاموش بودن حالت Sleep هم چرت زدن شما را ثبت می‌کند. 

۳۰ خرداد ۱۴۰۳

به نظر می‌رسد watchOS 11 دارای ویژگی جدیدی است که به اپل واچ اجازه می‌دهد تا زمانی که در حال چرت زدن هستید، آن را به طور خودکار شناسایی و ضبط کند. این قابلیت به تازگی در ردیت به اشتراک گذاشته شده، به این صورت که یک دارنده اپل واچ با وجود اینکه دستگاه را در حالت خواب قرار نداده بود، پس از چرت زدن متوجه شد که داده‌های خواب او ثبت شده و در برنامه Health آن را مشاهده کرد.

apple-watch-nap-tracking-watchos-11.jpg

در حال حاضر اپل واچ تنها زمانی که در حالت خواب است، خواب را ردیابی و ضبط می‌کند و هیچ پشتیبانی برای ردیابی چرت زدن وجود ندارد.

این تغییر باید به اپل واچ با watchOS 11 اجازه ضبط دهد و چرت زدن را در بخش خواب برنامه سلامتی بگنجاند و همچنین ممکن است حتی زمانی که حالت خواب فعال نیست از ردیابی خودکار خواب پشتیبانی کند. مدت‌هاست که ردیابی چرت زدن مانند یک ویژگی از دست رفته اپل واچ احساس می‌شود، بنابراین این ویژگی به خصوص برای کسانی است که خواب را با چرت زدن تکمیل می‌کنند، بسیار خوشایند خواهد بود.

لازم به ذکر است که اپل در اطلاعات پیش ‌نمایش watchOS 11 به تغییری در برنامه Sleep اشاره نکرده است و تنها اشاره به خواب مربوط به برنامه جدید Vitals است که داده‌های معیارهای سلامتی شما را در هنگام خواب جمع‌آوری می‌کند تا یک ویژگی محدوده معمولی را پر کند.

برچسب‌ها:جدیدترین‌ اخبار

کسب درآمد از اسپاتیفای + راهنمای کامل

در عصر دیجیتال، روش ‌های متعددی برای کسب درآمد وجود دارد که یکی از محبوب ‌ترین و جذاب ‌ترین آن‌ ها، پلتفرم‌ های استریم موسیقی مانند اسپاتیفای است.

بیشتر بخوانید
oneplus-open-gsm-ir
گوشی تاشو بعدی وان پلاس از باتری حجیمی بهره خواهد برد

وان پلاس اوپن ۲ احتمالاً به حجیم‌ترین باتری موجود در یک گوشی تاشو مجهز خواهد شد. 

بیشتر بخوانید
جنگ بر سر عینک‌های هوشمند؛ گوگل و متا در جدال برای تصاحب بازار

عینک‌های ری‌بن متا با دستیار هوش مصنوعی و دوربین، رقیب سرسخت عینک‌های هوشمند آینده گوگل مجهز به سیستم عامل جمینای خواهند بود. کدام شرکت در این نبرد پیروز خواهد شد؟ برای جزئیات بیشتر در مورد این رقابت جذاب، به این خبر سر بزنید.
 

بیشتر بخوانید