خانهاخبار
پرچمدار اوپو به چهار دوربین ۵۰ مگاپیکسلی مجهز می‌شود

پرچمدار اوپو به چهار دوربین ۵۰ مگاپیکسلی مجهز می‌شود

به مانند نسل قبلی، اوپو فایند X8 اولترا از دو دوربین تله‌فوتو پریسکوپی برخوردار خواهد شد.

۱۵ خرداد ۱۴۰۳

اخیراً شایعه‌ای ادعا کرد که پرچمدار جدید اوپو موسوم به فایند X8 با باتری حجیم ۶۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی همراه خواهد شد. حالا گزارشی جدیدی در دسترس قرار گرفته که حاوی جزئیات فنی سیستم دوربین پرچمدار پرمیوم اوپو موسوم به فایند X8 اولترا است. 

افشاگر شناخته‌شده چینی، Digital Chat Station، با انتشار پستی در شبکه اجتماعی چینی Weibo ادعا کرده که اوپو فایند X8 اولترا به مانند نسل قبلی یعنی فایند X7 اولترا از چهار دوربین ۵۰ مگاپیکسلی برخوردار خواهد شد. از چهار دوربین موجود در پرچمدار پرمیوم اوپو، دو سنسور از نوع تله‌فوتو پریسکوپی هستند. 

جزئیات فنی دوربین های اوپو فایند X8 اولترا

افشاگر DCS هیچ اشاره‌ای به نام سنسورهای به کاررفته در اوپو فایند X8 اولترا نکرده ولی ظاهراً گوشی موردانتظار اوپو با سنسور IMX858 همراه نخواهد شد.

برای یادآوری، گوشی اوپو فایند X7 اولترا برای دوربین تله‌فوتو پریسکوپی خود (با زوم اپتیکال ۶ برابری) از سنسور IMX858 سونی استفاده کرده است. 

سیستم دوربین اوپو فایند X7 اولترا

شایان ذکر است که طبق گزارش افشاگر DCS، دوربین‌های تله‌فوتو پریسکوپی اوپو فایند X8 اولترا قادر به ارائه عملکرد تصویربرداری بهتری در مقایسه با دوربین تله‌فوتو پریسکوپی ۲۰۰ مگاپیکسلی هستند. در واقع، به نظر می‌رسد گوشی جدید اوپو می‌تواند در زمینه بزرگنمایی ویوو X100 اولترا که به سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی تله‌فوتو پریسکوپی مجهز است را شکست دهد. 

برچسب‌ها:جدیدترین‌ اخبار

google-pixel-8-pro-gsm-ir
پیکسل‌های جدید در تصاویری واقعی دیده شدند

تصاویری واقعی از سری پیکسل ۹ و گوشی تاشو پیکسل ۹ پرو فولد در گواهی NCC قرار گرفته که طراحی آن‌ها را نشان می‌دهند.

بیشتر بخوانید
اپل برنامه‌های خود را برای ایجاد فضای بیشتر در آیفون متوقف کرد

اپل قصد داشت با استفاده از مس با پوشش رزین در بردهای منطقی، آنها را نازک‌تر کند تا فضای بیشتری را در دستگاه‌های خود برای قطعات جدید باز کند؛ اما به دلایلی که خواهیم گفت، این پروژه فعلا متوقف شد.

بیشتر بخوانید
Samsung-galaxy-z-fold-6-gsm-ir
گلکسی زد فولد ۶ اولترا احتمالاً تنها برای دو بازار کلیدی عرضه می‌شود

سامسونگ در حال توسعه مدل اولترا گلکسی زد فولد ۶ است که احتمالاً برای بازارهای کره جنوبی و چین در دسترس قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید