خانهاخبار
ویوو X200 به نخستین گوشی بازار با تراشه دیمنسیتی ۹۴۰۰ بدل خواهد شد

ویوو X200 به نخستین گوشی بازار با تراشه دیمنسیتی ۹۴۰۰ بدل خواهد شد

گزارشی جدید ادعا کرده که ویوو X200 و X200 پرو به نخستین گوشی‌های بازار که از تراشه دیمنسیتی ۹۴۰۰ بهره می‌برند بدل خواهند شد.

۱۴۰۳/۳/۹

در حالی که هنوز مدت زمان زیادی از عرضه سری پرچمدار ویوو X100 و ویوو X100s نگذشته است، به تازگی گزارشی در دسترس قرار گرفته که جزئیات تازه‌ای از نسل آینده محصولات پرچمدار ویوو موسوم به سری ویوو X200 را فاش کرده است. 

افشاگری به نام Smart Pikachu با انتشار پستی در شبکه اجتماعی چینی Weibo ادعا کرده که ویوو X200 و X200 پرو به اولین گوشی‌های بازار بدل خواهند شد که با تراشه دیمنسیتی ۹۴۰۰ روانه بازار می‌شوند. 

تراشه به کار رفته در ویوو X200

سال گذشته، دو گوشی ویوو X100 و X100 پرو نیز به نخستین گوشی‌های بازار بدل شدند که با تراشه دیمنسیتی ۹۳۰۰ در اختیار کاربران قرار گرفتند. از سوی دیگر، تراشه دیمنسیتی ۹۳۰۰ پلاس برای نخستین بار در دو گوشی ویوو X100s و X100s پرو به کار رفت. 

شایعه‌ای ادعا کرده که ویوو نقش پررنگی در فرآیند توسعه تراشه دیمنسیتی ۹۴۰۰ دارد. در نتیجه، چندان دور از ذهن نیست که سری ویوو X200 نیز به مانند گذشته جزو اولین محصولات با تراشه پرچمدار مدیاتک باشد.

دیمنسیتی ۹۴۰۰ ظاهراً به هسته قدرتمند کورتکس X5 آرم مجهز خواهد شد که قدرت پردازشی قابل‌توجهی را در اختیار تراشه مدیاتک قرار می‌دهد. 

ویوو X100 پرو

ویوو X100 پرو

شایان ذکر است که افشاگر Smart Pikachu ادعا کرده که امسال نسخه S سری ویوو X200 معرفی و عرضه نخواهد شد. به عبارت دیگر، امسال نباید منتظر نسخه‌های نسل جدید ویوو X100s و X100s پرو باشیم. 

در نهایت باید اشاره کرد که سری ویوو X200 احتمالاً در ماه اکتبر سال جاری میلادی معرفی خواهد شد.

برچسب‌ها:

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)