خانهاخبار
نه اولترا و نه FE، گلکسی زد فولد ۶ «اسلیم» در راه است!

نه اولترا و نه FE، گلکسی زد فولد ۶ «اسلیم» در راه است!

شایعه‌ای عجیب ادعا کرده که سامسونگ در پایان سال جاری میلادی یک گوشی تاشو به نام گلکسی زد فولد ۶ اسلیم را عرضه می‌کند. 

۱۴۰۳/۳/۴

در طی چند وقت گذشته، شایعاتی به گوش رسیده مبنی بر این که سامسونگ در حال توسعه یک گوشی تاشو جدید است که احتمالا نسخه FE و یا مدل اولترا گلکسی زد فولد ۶ خواهد بود. گزارش شده که این گوشی در کنار گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ سومین گوشی تاشو سامسونگ به شمار خواهد رفت.

حالا اما راس یانگ که یکی از افشاگران شناخته‌شده حوزه فناوری محسوب می‌شود ادعا کرده که گوشی تاشو جدید سامسونگ نه مدل FE و نه مدل اولترا گلکسی زد فولد ۶ است بلکه یک محصول کاملاً تازه خواهد بود. 

گلکسی زد فولد ۵

آقای یانگ در گزارش جدید خود اعلام کرده که سامسونگ در حال توسعه یک گوشی تاشو جدید به نام گلکسی زد فولد ۶ اسلیم است که به نمایشگر بزرگ‌تری مجهز است ولی از قلم هوشمند پشتیبانی نمی‌کند.

شایعه‌ای اخیراً ادعا کرد که اپل درنظر دارد مدل اسلیم آیفون ۱۷ را روانه بازار کند. به نظر می‌رسد سامسونگ نیز قصد دارد که با عرضه مدل اسلیم گلکسی زد فولد ۶ به رقابت با اپل بپردازد. به علاوه، آقای یانگ اذعان داشته که قیمت گلکسی زد فولد ۶ اسلیم مشابه نسخه استاندارد آن خواهد بود.

گلکسی زد فولد ۶ به احتمال زیاد از نمایشگر داخلی ۷٫۶ اینچی و نمایشگر کاور ۶٫۳ اینچی برخوردار خواهد شد. همچنین شایعه شده که ضخامت و وزن پرچمدار تاشو سامسونگ کاهش پیدا خواهد کرد.

قلم هوشمند گلکسی زد فولد ۵

با توجه به گفته‌های راس یانگ، انتظار داریم که هر دو نمایشگر داخلی و کاور گلکسی زد فولد ۶ اسلیم از اندازه بزرگ‌تری در مقایسه با گلکسی زد فولد ۶ بهره ببرند. 

در نهایت باید اشاره کرد که آقای یانگ احتمال عرضه گلکسی زد فولد ۶ اسلیم با پسوند اولترا را به طور کامل منتفی ندانسته و اذعان داشته که امکان دارد گلکسی زد فولد ۶ همان گلکسی زد فولد اولترا باشد. گزارش شده که مدل اسلیم گلکسی زد فولد ۶ در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۴ میلادی معرفی خواهد شد. 

برچسب‌ها:

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)