خانهاخبار
گلکسی زد فلیپ ۶ به حافظه رم ۱۲ گیگابایتی مجهز خواهد شد

گلکسی زد فلیپ ۶ به حافظه رم ۱۲ گیگابایتی مجهز خواهد شد

بنچمارک گیک‌بنچ تایید کرده که گوشی تاشو سامسونگ از حافظه رم ۱۲ گیگابایتی بهره خواهد برد. 

۱۴۰۳/۳/۲

ماه گذشته، گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ درنظر دارد که گلکسی زد فلیپ ۶ را با حافظه رم ۱۲ گیگابایتی روانه بازار کند. حافظه رم بیشتر یکی از بهبودهای مهم گوشی تاشو سامسونگ به شمار می‌رود چرا که گلکسی زد فلیپ ۵ تنها در حافظه رم ۸ گیگابایتی عرضه شده است. 

اندکی از پس انتشار این گزارش، یک شایعه ادعا کرد که گلکسی زد فلیپ ۶ به حافظه رم ۸ گیگابایتی مجهز خواهد بود. حالا به تازگی گوشی تاشو سامسونگ در بنچمارک گیک‌بنچ لیست شده که خبر از حافظه رم ۱۲ گیگابایتی آن می‌دهد. 

گلکسی زد فلیپ ۶

طبق جدیدترین گزارش منتشر شده، گلکسی زد فلیپ ۶ (با شناسه مدل SM-F741U) در پایگاه اطلاعاتی بنچمارک گیک‌بنچ لیست شده است. 

این گوشی به تراشه‌ای از برند کوالکام مجهز است که از پردازنده مرکزی هشت هسته‌ای شامل یک هسته اصلی با فرکانس ۳٫۴۰ گیگاهرتزی، سه هسته میانی با فرکانس ۳٫۱۵ گیگاهرتزی، دو هسته میانی با فرکانس ۲٫۹۶ گیگاهرتزی و دو هسته کم مصرف با فرکانس ۲٫۲۷ گیگاهرتزی بهره می‌برد. 

با توجه به جزئيات فنی ذکرشده، به نظر می‌رسد که گلکسی زد فلیپ ۶ با نسخه «For Galaxy» تراشه اسنپدراگون ۸ نسل سه عرضه خواهد شد. در حال حاضر، این تراشه در سری گلکسی اس ۲۴ به کار رفته و انتظار می‌رود که با گلکسی زد فولد ۶ نیز همراه شود. 

گلکسی زد فلیپ ۵

گلکسی زد فلیپ ۶ با حافظه رم ۱۲ گیگابایتی در بنچمارک گیک‌بنچ ثبت شده که خبر خوبی برای کاربران محسوب می‌شود چرا که سرانجام یک مدل از سری گلکسی زد فلیپ با حافظه رم بیشتر از ۸ گیگابایت روانه بازار خواهد شد. 

در تست‌های تک هسته‌ای و چند هسته‌ای، گلکسی زد فلیپ ۶ به ترتیب امتیازهای ۲۲۲۹ و ۶۸۶۰ را به خود اختصاص داده است. 

شایان ذکر است که گلکسی زد فلیپ ۶ احتمالاً از شیشه فوق‌نازک ضخیم‌تر بهره خواهد برد که سبب می‌شود تاخوردگی نمایشگر کاهش قابل‌توجهی پیدا می‌کند و در عین حال مقاومت آن افزایش پیدا کند. از دیگر بهبودهای مهم این گوشی می‌توان به دوربین ۵۰ مگاپیکسلی اصلی اشاره کرد. 

گلکسی زد فلیپ ۶ و گلکسی زد فولد ۶ به همراه گلکسی رینگ احتمالاً در تاریخ ۱۰ ژوئیه (۲۰ تیر) معرفی خواهند شد. 

برچسب‌ها:

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (1 نظر)

mraqyalyn@gmail.com

۱۴۰۳/۳/۳
قیمت این موبایل چقدره؟