خانهاخبار
iOS 18 ویژگی‌های جدیدی را برای اپل موزیک به ارمغان می‌آورد

iOS 18 ویژگی‌های جدیدی را برای اپل موزیک به ارمغان می‌آورد

بر اساس گزارش امروز، سیستم عامل جدید آیفون‌ها و مک‌های اپل قرار است تغییرات مثبت و کاربردی را به اپل موزیک اضافه کنند.

۱۴۰۳/۳/۲

اپل اینسایدر گزارش داده که با iOS 18 و macOS 15، برنامه اپل موزیک ویژگی انتقال آهنگ هوشمندتر را به دست می‌آورد. طبق گزارش‌ها اپل در حال آزمایش ویژگی جدیدی به نام انتقال آهنگ هوشمند (Smart Song Transition) است که بهبود در قابلیت Crossfade فعلی کمک می‌کند؛ ویژگی که هنگام انتقال از یک آهنگ به آهنگ دیگر به کار می‌رود.

iOS 18 ویژگی‌های جدیدی را برای اپل موزیک به ارمغان می‌آورد

با انتقال هوشمند آهنگ، کاربران اپل موزیک قادر خواهند بود مدت زمان Crossfade را از ۱ تا ۱۲ ثانیه تنظیم کنند. همانطور که می‌دانید، قابلیت Crossfade با کاهش صدای آهنگی که در حال پایان است و در عین حال افزایش صدای آهنگ جدید، شکاف بین آهنگ‌ها را پر می‌کند و یک انتقال نرم و جذاب را بدون وقفه در موسیقی ایجاد می‌کند.

اپل اینسایدر می‌گوید که اپل همچنین در حال کار بر روی ویژگی جدیدی به نام Passthrough برای اپل موزیک و کوییک تایم پلیر است، اما هیچ اطلاعاتی در مورد این ویژگی ارایه نداده است. این وب‌سایت سایت اظهار کرده که قابلیت‌های مذکور احتمال دارد مربوط به صدای فضایی با دالبی اتموس باشد.

به طور مشابه گفته می‌شود که اپل در حال کار بر روی ویژگی بازی فضایی (Spatial Gaming) است، اما جزییاتی در مورد این که این ویژگی می‌تواند چگونه باشد، وجود ندارد.

سیستم عامل iOS 18 قرار است در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان که در روز دوشنبه ۱۰ ژوئن (۲۱ خرداد ماه) آغاز می‌شود، رونمایی شود.

برچسب‌ها:

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)