خانهاخبار
گلکسی بادز ۳ پرو به رونمایی رسمی نزدیک شد

گلکسی بادز ۳ پرو به رونمایی رسمی نزدیک شد

هدفون پرچمدار سامسونگ به تازگی در گواهی FCC‌ ثبت شده که عرضه آن در آینده‌ای نزدیک را تایید می‌کند.

۱۴۰۳/۲/۲۶

همانطور که می‌دانیم، سامسونگ در حال آماده‌سازی برای معرفی و عرضه نسل جدید هدفون پرچمدار خود موسوم به گلکسی بادز ۳ پرو است. این هدفون به تازگی در یک گواهی مهم ثبت شده که عرضه آن در آینده‌ای نزدیک را تایید می‌کند. 

براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، گلکسی بادز ۳ پرو امروز با شناسه مدل SM-R630 در گواهی FCC ثبت شده است.

گواهی FCC گلکسی بادز ۳ پرو

 متاسفانه در گواهی FCC اشاره‌ای به مشخصات فنی هدفون پرچمدار سامسونگ نشده و این گواهی تنها پشتیبانی گلکسی بادز ۳ پرو از بلوتوث LE (حالت مصرف انرژی پایین) را تایید می‌کند. با این وجود، قرارگیری یک محصول در گواهی FCC به این معناست که آن دستگاه به زودی معرفی خواهد شد.

چندی پیش نیز گلکسی بادز ۳ پرو با باتری ۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی در گواهی TU ثبت شد. برای مقایسه، هدفون نسل قبلی گلکسی بادز ۲ پرو نیز با باتری ۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی روانه بازار شده بود. به علاوه، هدفون گلکسی بادز ۳ نیز با شناسه مدل SM-R530 در یک گواهی دیگر لیست شده است. 

گلکسی بادز ۲ پرو

سامسونگ هنوز زمان رونمایی از گلکسی بادز ۳ و بادز ۳ پرو را اعلام نکرده ولی انتظار می‌رود که این دو هدفون با بهبودهایی در زمینه حذف نویز و کیفیت صدا همراه شوند. 

در نهایت باید اشاره کرد که گلکسی بادز ۳ پرو احتمالاً همراه با گوشی‌های گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ در ماه ژوئیه معرفی خواهد شد. 

برچسب‌ها:

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)