خانهاخبار
وان پلاس اوپن ۲ احتمالاً امسال معرفی نخواهد شد

وان پلاس اوپن ۲ احتمالاً امسال معرفی نخواهد شد

نسل جدید گوشی تاشو وان پلاس ظاهراً با تراشه اسنپدراگون ۸ نسل چهار در سال‌ آینده میلادی عرضه خواهد شد. 

۱۴۰۳/۲/۲۵

نخستین گوشی تاشو وان پلاس موسوم به وان پلاس اوپن یکی از بهترین گوشی‌های تاشو سال ۲۰۲۳ میلادی محسوب می‌شود. با این وجود، به نظر می‌رسد مدل جدید این گوشی امسال عرضه نمی‌شود و سال ۲۰۲۵ میلادی باید منتظر معرفی وان پلاس اوپن ۲ باشیم.

یک افشاگر با انتشار گزارشی در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) ادعا کرده که به احتمال بسیار زیاد گوشی اوپو فایند N5 در سال ۲۰۲۴ میلادی معرفی نخواهد شد. این افشاگر اذعان داشته که عدم عرضه گوشی فایند N5 به این معناست که وان پلاس اوپن ۲ نیز امسال روانه بازار نمی‌شود. 

وان پلاس اوپن

هر دو برند وان پلاس و اوپو گوشی‌های تاشو فعلی خود موسوم به وان پلاس اوپن و اوپو فایند N3 را در سال ۲۰۲۳ میلادی معرفی کرده‌اند. این دو گوشی در واقع یک دستگاه مشابه هستند و به طوریکه وان پلاس اوپن نسخه بازار جهانی اوپو فایند N3 به شمار می‌رود.

در گزارشی جداگانه، یک افشاگر شناخته‌شده به نام کاربری Chunvn8888 اعلام کرده که وان پلاس اوپن ۲ در سال ۲۰۲۵ میلادی و با تراشه اسنپدراگون ۸ نسل چهار عرضه خواهد شد. 

در صورتی که این گزارش درست باشد، به نظر می‌رسد وان پلاس تمایل دارد که تا معرفی نسل جدید تراشه پرچمدار کوالکام صبر کند و گوشی خود را با جدیدترین سخت‌افزار موبایلی عرضه کند. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)