خانهاخبار
گوشی جدید وان پلاس به باتری حجیمی مجهز می‌شود

گوشی جدید وان پلاس به باتری حجیمی مجهز می‌شود

افشاگری برجسته ادعا کرده که وان پلاس Ace 3 پرو از حجیم‌ترین باتری در بین دیگر گوشی‌های این برند بهره خواهد برد. 

۱۴۰۳/۲/۲۴

در حال حاضر، سری وان پلاس Ace 3 شامل سه مدل‌ به نام‌های وان پلاس Ace 3 و Ace 3V است. گزارش‌های مختلف ادعا کرده‌اند که غول فناوری چین به زودی از مدل پرو سری Ace 3 رونمایی خواهد کرد که با مشخصات قابل‌توجهی همراه خواهد شد.

حالا براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، افشاگر برجسته چینی به نام Digital Chat Station جزئیات تازه‌ای حجم باتری گوشی وان پلاس Ace 3 پرو را به اشتراک گذاشته است. 

وان پلاس Ace 3V

طبق آنچه این افشاگر ادعا می‌کند، وان پلاس Ace 3 پرو از باتری دوسلولی برخوردار خواهد شد که هر کدام از سلول‌های آن حجم ۲۹۷۰ میلی‌آمپر ساعتی را به همراه دارند. در مجموع، باتری گوشی وان پلاس از ظرفیت ۵۹۴۰ میلی‌آمپر ساعت بهره خواهد برد. 

البته افشاگر DCS ادعا کرده که ظرفیت باتری وان پلاس Ace 3 پرو به صورت ۶۱۰۰ میلی‌آمپر ساعت اعلام خواهد شد. در این رابطه، محصول موردانتظار وان پلاس به حجیم‌ترین باتری در بین گوشی‌های این برند مجهز خواهد شد.

گزارش‌های قبلی اذعان داشته‌اند که وان پلاس Ace 3‌ پرو از نمایشگر اولد با رزولوشن تصویر 1.5K و تراشه اسنپدراگون ۸ نسل سه بهره خواهد برد. همچنین شایعه شده که این گوشی با حافظه رم تا ۱۶ گیگابایت و حافظه داخلی تا ۱ ترابایت روانه بازار می‌شود. البته افشاگر DCS خبر از عرضه نسخه رم ۲۴ گیگابایتی وان پلاس Ace 3 پرو نیز داده است. 

شایان ذکر است که وان پلاس Ace 3‌ پرو طراحی پرمیومی خواهد داشت که شامل فریم فلزی و پنل پشتی شیشه‌ای می‌شود. ظاهرا این گوشی با ظاهر جدیدی همراه خواهد شد که تفاوت بزرگی با دیگر گوشی‌های برند وان پلاس دارد. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)