خانهاخبار
شایعه‌ای عجیب: دو نسخه FE گلکسی زد فولد و فلیپ در راه هستند!

شایعه‌ای عجیب: دو نسخه FE گلکسی زد فولد و فلیپ در راه هستند!

گزارشی به تازگی منتشر شده که ادعا می‌کند که دو نسخه FE گلکسی زد فولد و زد فلیپ با دو تراشه مختلف روانه بازار می‌شوند.

۱۴۰۳/۱/۱۷

به نظر می‌‌رسد سامسونگ امسال دو مدل از گلکسی زد فولد ۶ را روانه بازار می‌کند. همچنین گزارش‌ها اذعان کرده‌اند که تاشوهای جدید سامسونگ در ماه ژوئیه سال جاری میلادی و در طی رویداد آنپکد معرفی خواهند شد. 

در حال حاضر، هنوز مشخص نیست که مدل دوم گلکسی زد فولد ۶ نسخه ارزان‌تر آن خواهد بود یا به عنوان محصولی پرمیوم با پسوند اولترا عرضه خواهد شد. 

گلکسی زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵

حالا اما به تازگی گزارشی از سوی منابع چینی منتشر شده که ادعا می‌کند که سامسونگ در حال کار روی مدل FE گلکسی زد فولد و گلکسی زد فلیپ است. به علاوه، جزئیات فنی مربوط به تراشه و ابعاد این گوشی‌ها نیز در دسترس قرار گرفته است. 

طبق دو تصویر فاش‌شده، گلکسی زد فولد FE در حالت تا‌شده ابعادی برابر با ۱۵۵٫۱ در ۶۷٫۱ در ۱۴٫۲ میلی‌متر خواهد بود. از سوی دیگر، گلکسی زد فلیپ FE نیز در حالت باز‌شده از ابعاد ۱۶۵٫۲ در ۷۱٫۹ در ۶٫۹ میلی‌متر بهره خواهد برد. 

 

همچنین گزارش شده که گلکسی زد فلیپ FE با تراشه اسنپدراگون 7s نسل دو عرضه خواهد شد در حالی که گلکسی زد فولد FE در دو مدل تراشه اسنپدراگون و اگزینوس (با توجه به بازار هدف) به فروش خواهد رسید. احتمالا نسخه ارزان گلکسی زد فولد تراشه معرفی‌نشده اگزینوس ۲۳۰۰ را به همراه خواهد داشت.

حافظه رم گلکسی زد فولد FE احتمالا شامل دو مدل رم ۱۲ و ۱۶ گیگابایتی خواهد بود و گلکسی زد فلیپ FE نیز تنها در یک نسخه رم ۸ گیگابایتی عرضه خواهد شد. جدا از تفاوت در میزان حافظه رم، هر دوی این گوشی‌ها در نسخه حافظه داخلی ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی معرفی خواهند شد.

شایان ذکر است که نمی‌توان به این گزارش‌ها اعتماد زیادی داشت چرا که منبع خبری آن سابقه مشخصی ندارد و تصاویر فاش‌شده نیز مقداری عجیب به نظر می‌رسند.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)