خانهاخبار
مشکل لمس سری گلکسی اس ۲۳؛ سامسونگ می‌گوید گوگل مقصر است!

مشکل لمس سری گلکسی اس ۲۳؛ سامسونگ می‌گوید گوگل مقصر است!

سامسونگ مشکل لمس نمایشگر سری گلکسی اس ۲۳ را تایید و اعلام کرده که گوگل باید مشکل موردنظر را برطرف کند. 

۱۴۰۳/۱/۱۷

سامسونگ در اواخر ماه مارس سال جاری میلادی بروزرسانی One UI 6.1‌ را برای سه مدل سری گلکسی اس ۲۳ عرضه کرد. از آن زمان تا به امروز، بسیاری از کاربران سری پرچمدار سال ۲۰۲۳ سامسونگ گزارش داده‌اند که پس از نصب بروزرسانی موردنظر، عملکرد لمسی گوشی‌های آن‌ها با مشکل مواجه شده است.

به طور دقیق‌تر، نمایشگر سری گلکسی اس ۲۳ به درستی به لمس پاسخ نمی‌دهد و کاربران در بعضی از موارد باید چندبار صفحه را لمس کنند تا تسک موردنظر آن‌ها انجام شود. حتی چندین کاربر ادعا کرده‌اند که پس از دریافت بروزرسانی One UI 6.1 عملکرد لمسی گوشی آن‌ها به طور کل از کار افتاده است.

نمایشگر گلکسی اس ۲۳

حالا سامسونگ به تازگی وجود مشکل لمس سری گلکسی اس ۲۳ را تایید کرده ولی ظاهرا ایرادی به غول فناوری کره وارد نیست. در این راستا، برند کره‌ای ادعا کرده که گوگل مقصر پدیدار شدن مشکل مذکور است چرا که احتمالا Discover Feed برنامه گوگل سبب اختلال در عملکرد لمس سری گلکسی اس ۲۳ شده است. 

سامسونگ اذعان داشته که گوگل از مشکل لمس گوشی‌های سامسونگ آگاه است و به زودی این مشکل برطرف می‌شود. تا زمان رفع این موضوع، سامسونگ یک راه‌حل موقتی را در اختیار کاربران قرار داده است. 

طبق اعلام رسمی سامسونگ، کاربران سری گلکسی اس ۲۳ باید دیتای برنامه گوگل را از طریق بخش برنامه‌ها حذف کنند و سپس دستگاه را ری‌استارت کنند. پس از انجام این کارها‌، مشکل لمس باید برطرف شده باشد. کاربران باید در نظر داشته باشند که پس از پاک کردن دیتای برنامه گوگل، باید بار دیگر به حساب رسمی گوگل خود وارد شوند.

گوگل به احتمال زیاد این مشکل را از طریق ارائه یک بروزرسانی نرم‌افزاری برطرف می‌کند. در این راستا، توصیه می‌شود که کاربران عرضه بروزرسانی برنامه گوگل را از طریق پلی استور چک کنند. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (1 نظر)

mazileo

۱۴۰۳/۱/۲۱
آپدیت : " مشکل لمس سری S23 با ارائه آپدیت بخش " بروزرسانی نرم افزار " رفع شد "