خانهاخبار
اپل امسال دو مدل ایرپادز جدید عرضه می‌کند

اپل امسال دو مدل ایرپادز جدید عرضه می‌کند

خبرنگار بلومبرگ امروز اظهار کرده که اپل قصد دارد در ماه‌های آینده نسل بعدی ایرپادز خود را عرضه کند. این محصول برخلاف نسل فعلی، قرار است در دو نسخه متفاوت عرضه شود.

۱۴۰۲/۱۲/۲۸

به گفته مارک گورمن افشاگر معروف محصولات اپل، تامین کنندگان این شرکت در ماه می (اردیبهشت ماه ۱۴۰۳) تولید دو مدل جدید ایرپادز نسل چهارم را آغاز خواهند کرد. بر اساس این بازه زمانی تولید، او انتظار دارد ایرپاز نسل جدید در ماه سپتامبر یا اکتبر (شهریور ماه یا مهر ۱۴۰۳) عرضه شود.

airpods-3-orange.jpg

گورمن گفته به نظر می‌رسد که هر دو مدل نسل چهارم ایرپادز دارای طراحی جدید با تناسب بهتر، کیفیت صدای بهبود یافته و یک کیس شارژ به‌روز با درگاه USB-C باشند. او گفته که مدل‌های رده بالاتر همچنین دارای قابلیت حذف نویز فعال و یک اسپیکر در محفظه شارژ خواهند بود که می‌تواند به مانند ایرپادز پرو، صدا را برای ردیابی موقعیت مکانی با قابلیت «فایند مای» پخش کند.

لازم به ذکر است که او پیش از این گفته بود که اپل قصد دارد نسل دوم و نسل سوم ایرپادز را پس از عرضه دو مدل نسل چهارم متوقف کند.

گورمن بعید می‌داند که یک ایرپادز پرو جدید تا سال آینده عرضه شود، اما او گفته که مدل‌های فعلی یک حالت سمعک جدید را با عرضه iOS 18 دریافت خواهند کرد. او اضافه کردi که اپل همچنین در حال کار بر روی یک ویژگی تست شنوایی برای ایرپادز است که می‌تواند برای همگان بسیار کارامد باشد.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)