خانهاخبار
پوکو F6 احتمالا تراشه جدید کوالکام را به همراه خواهد داشت

پوکو F6 احتمالا تراشه جدید کوالکام را به همراه خواهد داشت

شایعه‌ای منتشر شده مبنی بر این که پوکو F6 احتمالا به تراشه اسنپدراگون 8s‌ نسل سه مجهز خواهد شد. 

۱۴۰۲/۱۲/۲۸

برند ردمی ظاهرا در حال توسعه یک گوشی جدید برای بازار چین است که به سری ردمی نوت ۱۳ تعلق دارد. تا به امروز، پنج مدل از سری ردمی نوت ۱۳ روانه بازار شده و حالا شایعات ادعا کرده‌اند که عضو ششم این سری ردمی نوت ۱۳ توربو نام خواهد داشت. 

به نظر می‌رسد ردمی نوت ۱۳ توربو به قوی‌ترین مدل سری ردمی نوت ۱۳ بدل خواهد شد چرا که گزارش شده این گوشی تراشه جدید سری اسنپدراگون ۸ مجهز خواهد شد. 

سال گذشته، برند ردمی از گوشی ردمی نوت ۱۲ توربو رونمایی کرد که از تراشه اسنپدراگون ۷ پلاس نسل دو بهره می‌برد. نسخه بازارجهانی این گوشی با نام پوکو F5 در ماه مه سال گذشته میلادی عرضه شد. در این رابطه، گزارش‌ها ادعا کرده‌اند که ردمی نوت ۱۳ توربو نیز با نام پوکو F6 در اختیار بازارهای جهانی قرار خواهد گرفت. 

thumb.jpeg

انتظار می‌رود کوالکام امروز از دو تراشه اسنپدراگون ۷ پلاس نسل سه و اسنپدراگون 8s نسل سه رونمایی کند. نسخه جدید سری اسنپدراگون ۸ احتمالا مدل ضعیف‌شده تراشه اسنپدراگون ۸ نسل سه خواهد بود.

گزارش‌های اولیه اذعان کرده بودند که به دلیل آن که ردمی نوت ۱۲ توربو با تراشه اسنپدراگون ۷ پلاس نسل سه عرضه شده است،  نسل جدید این گوشی یعنی ردمی نوت ۱۳ توربو نیز با تراشه اسنپدراگون ۷ پلاس نسل سه روانه خواهد شد. حالا اما افشاگری به نام Smart Pikachu گفته است که گوشی جدید ردمی از تراشه اسنپدراگون 8s نسل سه برخوردار خواهد شد. در این رابطه، انتظار داریم که پوکو F6 نیز با تراشه مشابه در دسترس قرار بگیرد.

turbo 13.jpg

امکان دارد که پوکو F6 در ماه‌های آوریل و یا مه سال جاری میلادی روانه بازارهای جهانی شود. افشاگر Smart Pikachu همچنین ادعا کرده تبلت جدید ردمی که محصولی مقرون به صرفه است به زودی معرفی خواهد شد. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)