خانهاخبار
رندرهای هواوی بند ۹ فاش شدند؛ طراحی مشابه نسل قبلی

رندرهای هواوی بند ۹ فاش شدند؛ طراحی مشابه نسل قبلی

هواوی قصد دارد به زودی از یک پوشیدنی جدید به نام هواوی بند ۹ رونمایی کند که حالا در تصاویری رندری دیده شده است. 

۱۴۰۲/۱۲/۲۶

هواوی چندی پیش تایید کرد که به زودی از یک مچ‌بند هوشمند به نام هواوی بند ۹ برای بازارهای جهانی رونمایی خواهد کرد. حالا براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، به تازگی رندرها و مشخصات فنی این پوشیدنی موردانتظار فاش شده است. 

در حالی که هواوی اعلام کرده که هواوی بند ۹ عصر جدیدی را در زمینه طراحی مچ‌بندهای هوشمند و قابلیت پایشگر خواب آغاز خواهد کرد، این گزارش جدید نشان می‌دهد که پوشیدنی هواوی از طراحی مشابه نسل قبلی هواوی بند ۸ بهره خواهد برد.

Huwaei band 9.jpg

خبرگزاری آلمانی WinFuture رندرها و مشخصات فنی هواوی بند ۹ را به اشتراک گذاشته است. همانطور که در این تصاویر مشخص است، هواوی بند ۹ با نمایشگر مستطیلی‌شکل، گوشه‌های گرد و یک کلید سخت‌افزاری از ظاهر مشابه هواوی بند ۸ برخوردار است. 

band 9 2.jpg

طبق گزارش وبسایت Winfuture، هواوی بند ۹ در رنگ‌های آبی، مشکی، زرد، صورتی و سفید عرضه خواهد شد. به نظر می‌رسد نسخه آبی‌رنگ این پوشیدنی از بند پارچه‌ای بهره می‌برد در حالی که دیگر مدل‌ها بند سیلیکونی را به همراه خواهند داشت. 

band 9 3.jpg

شباهت‌های بین هواوی بند ۹ و بند ۸ تنها به طراحی آن‌ها ختم نمی‌شود و این پوشیدنی‌ها ظاهرا از مشخصات فنی مشابه نیز بهره می‌برند. در این رابطه، گزارش شده که هواوی بند ۹ به نمایشگر امولد ۱٫۴۷ اینچی لمسی با رزولوشن تصویر ۳۶۸ در ۱۹۴ مجهز خواهد شد. 

band 9 1.jpg

ظرفیت باتری هواوی بند ۹ نیز برابر با ۱۸۰ میلی‌آمپر ساعت خواهد بود که تفاوتی با نسل قبلی ندارد. همچنین این پوشیدنی تا فشار ۵ اتسمفری آب (عمق ۵۰ متری آب) مقاوم خواهد بود. حتی قیمت دستگاه نیز مشابه نسل قبلی خواهد بود و هواوی بند ۹ با برچسب قیمتی ۵۹ یورویی به فروش خواهد رسید. 

در حال  حاضر، هواوی هنوز زمان رونمایی و عرضه هواوی بند ۹ را تایید نکرده ولی انتظار داریم که این جزئیات نیز به زودی در دسترس قرار بگیرند. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)