خانهاخبار
نخستین جزئیات مربوط به گوشی‌های سونی فاش شد

نخستین جزئیات مربوط به گوشی‌های سونی فاش شد

سونی ظاهرا قصد عرضه سه گوشی هوشمند را دارد که حالا جزئیات مربوط به حافظه رم آن‌ها فاش شده است. 

۱۴۰۲/۱۲/۲۲

علی‌رغم آن که سونی دیگر سهم زیادی از بازار گوشی‌های هوشمند را در اختیار ندارد، این برند همچنان به توسعه گوشی‌های جدید سری اکسپریا ادامه می‌دهد. محصولات اخیر سری اکسپریا با تمرکز ویژه بر قابلیت‌های تصویربرداری عرضه شده‌اند که البته از قیمت بالایی نیز برخوردار هستند. 

Sony.jfif

حالا اما به تازگی گزارشی منتشر شده که حاوی خبر خوبی برای طرفداران برند سونی است. طبق این گزارش، سونی در حال توسعه سه گوشی هوشمند به نام اکسپریا ۱ مارک ۶ (Xperia 1 VI)، اکسپریا ۵ مارک ۶ (Xperia V IV) و اکسپریا ۱۰ مارک ۶ (Xperia 10 VI) است. 

جدا از نام آن‌ها، اطلاعات مربوط به حافظه رم گوشی‌های جدید سونی نیز در این گزارش ذکر شده است. در این رابطه، شایعه شده که اکسپریا ۱ مارک ۶ در دو نسخه حافظه رم ۱۲ و ۱۶ گیگابایتی عرضه خواهد شد. از سوی دیگر، اکسپریا ۵ مارک ۶ تنها در یک نسخه حافظه رم ۸ گیگابایتی در دسترس قرار خواهد گرفت. اکسپریا ۱۰ مارک ۶ با دو نسخه حافظه رم ۶ و ۸ گیگابایتی به فروش خواهد رسید. 

Sony 1.jpg

متاسفانه دیگر جزئيات فنی مربوط به گوشی‌های جدید سری اکسپریا نامشخص است و سونی نیز هیچ اشاره‌ای به گوشی‌های موردانتظار خود نکرده است. با این وجود، انتظار داریم که در آینده‌ای نزدیک اطلاعات بیشتری پیرامون این گوشی‌ها در دسترس قرار بگیرد. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)