خانهاخبار
زمان رونمایی از نسل جدید سرفیس‌ها مشخص شد

زمان رونمایی از نسل جدید سرفیس‌ها مشخص شد

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده در تاریخ ۲۱ مارس (۲ فروردین ۱۴۰۳) رویدادی را برگزار خواهد کرد که با تمرکز ویژه بر هوش مصنوعی، دستیار کوپایلت، ویندوز و سرفیس‌ها همراه می‌شود. 

۱۴۰۲/۱۲/۱۸

اگر از طرفداران تبلت‌های ویندوزی و یا محصولات سرفیس مایکروسافت باشید، قطعا سال ۲۰۲۳ میلادی برای شما سال خوبی نبوده چرا که غول فناوری آمریکایی در سال گذشته میلادی از نسل جدید سرفیس پرو ۹ رونمایی نکرد. 

حالا اما به نظر می‌رسد انتظارها به زودی به پایان می‌رسد و تا چند هفته دیگر نسل جدید سرفیس‌های مایکروسافت معرفی خواهند شد. 

Surface.jfif

براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، مایکروسافت به تازگی تایید کرده که در تاریخ ۲۱ مارس سال جاری میلادی مصادف با ۲ فروردین ۱۴۰۳ یک رویداد برگزار خواهد کرد. البته ردموندی‌ها هنوز مشخص نکرده‌اند که چه محصولاتی در طی این رویداد معرفی می‌شوند ولی با توجه به شایعات قبلی، انتظار داریم که مایکروسافت در رویداد پیش‌رو از دو دستگاه سرفیس پرو ۱۰ و سرفیس لپتاپ ۶ رونمایی کند.

مایکروسافت اعلام کرده که هوش مصنوعی، کوپایلت، ویندوز و محصولات سری سرفیس ستاره‌های رویداد این برند خواهند بود. همانطور که می‌دانیم، کوپایلت یک دستیار هوش مصنوعی است که سال گذشته معرفی شد. به نظر می‌رسد مایکروسافت قصد دارد که این دستیار هوش مصنوعی را به سرفیس پرو ۱۰ و سرفیس لپتاپ ۶ وارد کند. شایعات نیز اذعان داشته‌اند که نسل جدید سرفیس لپتاپ به کلید اختصاصی کوپایلت مجهز خواهد شد. 

Surface 1.jpg

با توجه به این که رویداد موردانتظار مایکروسافت بر کاربری تجاری و کاری متمرکز است، به نظر می‌رسد سرفیس پرو ۱۰ و سرفیس لپتاپ ۶ در ابتدا در نسخه‌های تجاری روانه بازار می‌شوند و سپس مدل‌های مصرفی آن‌ها در ماه ژوئن سال جاری میلادی از راه می‌رسند.

روز گذشته،‌ گزارشی غیر رسمی ادعا کرد که سرفیس پرو ۱۰ با بهبودهایی مانند نمایشگر اولد با روشنایی بالاتر، وبکم فوق عریض جدید و پشتیبانی از محتوای HDR همراه می‌شود. از سوی دیگر، سرفیس لپتاپ ۶ نیز به نمایشگر با حاشیه‌های کمتر و تاچ پد جدید مجهز خواهد شد. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)