خانهاخبار
ویوو ایکس فولد ۳ و ایکس فولد ۳ پرو در اواخر ماه مارس معرفی می‌شوند

ویوو ایکس فولد ۳ و ایکس فولد ۳ پرو در اواخر ماه مارس معرفی می‌شوند

در امروز شاهد انتشار شایعه‌ای در رابطه با تاریخ عرضه سری ویوو ایکس فولد ۳ بودیم.

۱۴۰۲/۱۲/۱۶

در هفته‌های گذشته، شاهد انتشار شایعات و خبرهای متفاوتی درباره سری گوشی‌های تاشوی ویوو ایکس فولد ۳ بودیم؛ اما تا به حال اشاره مستقیمی به تاریخ عرضه این گوشی‌ها وجود نداشت. در امروز، یکی از افشاگران فعال در شبکه اجتماعی ویبو ادعا کرده که سری ویوو ایکس فولد ۳ در اواخر ماه مارس معرفی می‌شوند.

vivo 1.jpg

این افشاگر که «Panda is Bald» نام دارد؛ به احتمال عرضه این گوشی‌ها بین تاریخ ۲۶ تا ۲۸ مارس (۷ تا ۹ فروردین ۱۴۰۳) اشاره می‌کند. نسل فعلی گوشی‌های تاشوی ویوو یا همان ایکس فولد ۲، طی ماه آوریل سال گذشته معرفی شد و به نظر رسیده که ویوو مقداری عرضه نسل جدید این سری را جلو انداخته است.

تا به حال گزارشات ضد و نقیضی نیز درباره سخت افزار به کار رفته در این گوشی‌ها منتشر شده‌اند. یکی از افشاگران، ادعا می‌کند که ویوو ایکس فولد ۳ پرو نخستین گوشی تاشو با چیپست کوالکام اسنپدراگون ۸ نسل سوم خواهد بود و نسخه معمولی نیز چیپست اسنپدراگون ۸ نسل دوم را به همراه دارد. در سوی دیگر، گزارشی نیز مبنی بر عرضه نسخه معمولی این سری با چیپست دیمنسیتی ۹۳۰۰ منتشر شده است.

vivo 2.jpg

ویوو ایکس فولد ۳ از سیستم دوربین سه‌گانه‌ای استفاده می‌کند که شامل دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، یک دوربین اولتراواید و یک دوربین تله‌فوتو با اپتیکال ۲ برابر می‌شود. نسخه پرو نیز سیستم دوربین مشابهی را به همراه دارد؛ البته دوربین تله‌فوتوی این محصول دارای لنز پریکسوپی بوده و رزولوشن آن نیز ۶۴ مگاپیکسل است. مدل پرو همانند نسل پیشین، از شارژ سریع ۱۲۰ واتی و شارژ بی‌سیم ۵۰ واتی پشتیبانی می‌کند و در برابر نفوذ آب و گرد و غبار نیز مقاومت دارد.

ویوو احتمالا در کنار این گوشی‌های تاشو، از نسل جدید تبلت‌های خود یا همان ویوو پد ۳ و پد ۳ پرو نیز رونمایی خواهد کرد. این تبلت‌ها احتمالا همانن سری ایکس فولد ۳ از چیپست‌های دیمنسیتی ۹۳۰۰ و اسنپدراگون ۸ نسل سوم استفاده می‌کنند.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)