خانهاخبار
آمار فروش شیائومی ۱۴ اولترا سه برابر مدل قبلی است!

آمار فروش شیائومی ۱۴ اولترا سه برابر مدل قبلی است!

شیائومی ۱۴ و شیائومی ۱۴ اولترا عملکرد درخشانی در بازارهای اروپایی داشته‌اند که نشان می‌دهد پرچمدارهای شیائومی در جلب نظر کاربران موفق ظاهر شده‌اند.

۱۴۰۲/۱۲/۸

پرچمدار‌های موردانتظار برند شیائومی موسوم به شیائومی ۱۴ و شیائومی ۱۴ اولترا اخیرا برای بازارهای جهانی معرفی شدند. در حال حاضر، این دو گوشی پرمیوم برای بازارهای اروپایی عرضه شده‌اند و به نظر می‌رسد میزان فروش آن‌ها بسیار بهتر از نسل‌های قبلی یعنی شیائومی ۱۳ و شیائومی ۱۳ اولترا بوده است.

Xiaomi 14u.jpg

 

شیائومی ۱۴ و شیائومی ۱۴ اولترا چند روز پیش در اختیار بازارهای اروپایی قرار گرفتند و حالا آمار نشان داده که این گوشی‌ها عرضه موفقی در مقایسه با نسل قبلی داشته‌اند.

مدیرعامل برند شیائومی، لو ویبینگ، با انتشار گزارشی در شبکه اجتماعی چینی Weibo اعلام کرده که شیائومی ۱۴ و شیائومی ۱۴ اولترا بسیار بهتر از نسخه‌های قبلی خود در بازارهای اروپایی ظاهر شده‌اند و فروش بالایی را تجربه می‌کنند.

Xiaomi.jpg

 

طبق اعلام رسمی مقام ارشد شیائومی، پرچمدار پرمیوم این برند یعنی شیائومی ۱۴ اولترا ۳ برابر بیشتر از شیائومی ۱۳ اولترا به فروش رفته است. از سوی دیگر، شیائومی ۱۴ حتی عملکردر بهتری داشته به طوریکه آمار فروش آن به نسبت شیائومی ۱۳ تا ۶ برابر افزایش داشته است. 

شایان ذکر است که آمار فروش شیائومی ۱۴ و شیائومی ۱۴ اولترا احتمالا به ساعات اولیه عرضه این دو گوشی مربوط می‌شود و مدت زمان حضور کامل آن‌ها در بازار را پوشش نمی‌دهد. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)