خانهاخبار
آپدیت HyperOS برای سری شیائومی ردمی نوت ۱۱ منتشر شد

آپدیت HyperOS برای سری شیائومی ردمی نوت ۱۱ منتشر شد

سری گوشی‌های شیائومی ردمی نوت ۱۱ به تازگی آپدیت HyperOS را دریافت کرده‌اند.

۱۴۰۲/۱۲/۸

بسیاری از کاربران گوشی‌های شیائومی، در انتظار دریافت آپدیت رابط کاربری HyperOS این شرکت هستند و این آپدیت به مرور در حال انتشار برای دستگاه‌های پشتیبانی شده است. این آپدیت به تازگی برای سری گوشی‌های شیائومی ردمی نوت ۱۱ نیز منتشر شده است که در هنگام عرضه در سال ۲۰۲۲، سیستم عامل اندروید ۱۱ را به همراه داشتند. این سری شامل گوشی‌های ردمی نوت ۱۱، ردمی نوت ۱۱ NFC و ردمی نوت ۱۱ پرو 4G می‌شود.

mi 1.jpg

رابط کاربری HyperOS شیائومی بر پایه سیستم عامل اندروید ۱۳ ساخته شده است و متاسفانه، کاربران سری ردمی نوت ۱۱ با این آپدیت نیز به آخرین نسخه اندروید دسترسی نخواهند داشت. البته با توجه به پشتیبانی نرم افزاری نه‌چندان جالب شیائومی از محصولات خود، این امر چندان دور از ذهن نیز به نظر نمی‌رسد.

mi 2.jpg

شماره بیلد این آپدیت برای ردمی نوت ۱۱، OS1.0.3.0.TGCMIXM است و کاربران نسخه NFC نیز آپدیتی با شماره بیلد OS1.0.3.0.TGKMIXM را دریافت کرده‌اند. در سوی دیگر، این آپدیت برای گوشی ردمی نوت ۱۱ پرو 4G با شماره بیلد OS1.0.2.0.TGDMIXM منتشر شده است. در حال حاضر، این آپدیت‌ها در دسترس کاربران Mi Pilot قرار گرفته‌اند و احتمالا در روز‌های آتی، شاهد انتشار آنها برای تمامی کاربران این سری خواهیم بود.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (3 نظر)

www.bikhial.m.m.23@gmail.com

۱۴۰۲/۱۲/۱۶
سلام برا شیائومی ۱۱tproچرا هایپرو اس نمیاد!؟؟؟؟

nadimazizi84@gmail.com

۱۴۰۲/۱۲/۱۱
ولا خلط کرده شیامی با آبدیت خودیش گوشی نوت ۱۱اس هنوز نمیشه آبدیت قبلی رو دانلود کند یعنی اندوراید ۱۴رو این که هیچی

nezamihamed333@gmail.com

۱۴۰۲/۱۲/۱۰
برای گوشی ردمی نوت Hyperos114Gچه جوری دریافت کنم