خانهاخبار
گلکسی رینگ سامسونگ در MWC 2024 حضور پیدا می‌کند

گلکسی رینگ سامسونگ در MWC 2024 حضور پیدا می‌کند

با رویه‌ای که سامسونگ برای گلکسی رینگ خود در پیش گرفته، به نظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد بسیار آهسته و با یک رویه متفاوت حلقه هوشمند خود را معرفی کند.

۱۴۰۲/۱۲/۶

سامسونگ مدتی است که به طور پراکنده اشاراتی به حلقه هوشمند خود می‌کند. این شرکت گجت مذکور را در جریان رویداد آنپکد در ژانویه (دی ماه) پیش نمایش کرد، هرچند که آن مراسم به گلکسی اس ۲۴، اس ۲۴ پلاس و اس ۲۴ اولترا اختصاص داشت. از آن زمان تاکنون سامسونگ صحبتی از گلکسی رینگ به میان نیاورده، اما گمانه‌زنی‌های فعلی حاکی از عرضه احتمالی این حلقه هوشمند در ماه جولای (تیر ماه ۱۴۰۳) در رویداد معرفی گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ است.

samsung galaxy ring.jpg

 

اما در واقع احتمال دارد پیش از آن هم این فرصت را داشته باشیم تا حداقل به صورت محدود گلکسی رینگ را بشناسیم. بر طبق جدیدترین شایعات قرار است سامسونگ این حلقه را در غرفه MWC 2024 خود به نمایش بگذارد. البته همانطور که گفته شد به نظر می‌رسد باز هم نتوانیم تجربه عملی خوبی از این محصول داشته باشیم، زیرا ظاهرا گلکسی رینگ هنوز در مرحله نمونه‌سازی است و تولید انبوه آن بین ماه‌های آوریل و ژوئن (فروردین ماه تا خرداد) آغاز می‌شود.

بنابراین هنوز هم نمی‌توان امیدوار بود که به زودی اطلاعات زیادی از این حلقه هوشمند و قابلیت‌های آن به دست آوریم. گلکسی رینگ دارای پشتیبانی از ECG و اندازه‌گیری فشار خون است و همچنین از پرداخت‌های NFC نیز پشتیبانی خواهد کرد. گفته شده که این محصول ۸ اندازه مختلف را ارایه خواهد داد تا برای انگشت همه مناسب باشد. طبق گزارش‌ها این انگشتر بسیار سبک خواهد بود و همچنین دارای مواد تکمیلی متفاوتی خواهد بود.

مطابق معمول ما تمامی اخبار و گزارش‌ها را رصد می‌کنیم تا به محض دریافت اطلاعات بیشتر آن را با شما به اشتراک بگذاریم. با عرضه گلکسی رینگ باید شاهد فصل جدیدی برای این حلقه‌های کوچک باشیم که به نظر می‌آید قرار است یک ترند جهانی شوند.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)