خانهاخبار
نینتندو سوییچ ۲ دیرتر از موعد می‌آید؛ انتظار تا سال ۲۰۲۵

نینتندو سوییچ ۲ دیرتر از موعد می‌آید؛ انتظار تا سال ۲۰۲۵

گزارش‌های جدید نشان می‌دهند که نینتندو قصد دارد که در سال ۲۰۲۵ کنسول نسل بعدی خود، نینتندو سوییچ ۲ را معرفی کند. این تصمیم با شایعات قبلی که به عرضه آن در سال ۲۰۲۴ اشاره داشتند، تفاوت دارد.  

۱۴۰۲/۱۱/۲۸

نینتندو سوییچ: ظهور ناگهانی و پرفروش‌ترین کنسول نینتندو

هنگامی که نینتندو سوییچ در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، جهان را غافلگیر کرد.

این کنسول که میزبان عناوین محبوبی مانند زلدا، ماریو و انیمال کراسینگ است، نه تنها به یک نام آشنا در خانه‌ها تبدیل شد، بلکه تا به امروز پرفروش‌ترین کنسول نینتندو نیز به شمار می‌رود.

تقریباً ۷ سال بعد، طرفداران با اشتیاق منتظر راه‌اندازی نسل بعدی، یعنی نینتندو سوییچ ۲ هستند.

زمان عرضه‌ی نینتدو سوییچ ۲

با این حال، برخلاف شایعات قبلی که به عرضه در سال ۲۰۲۴ اشاره داشتند، به نظر می‌رسد نینتندو برای ورود به بازار عجله‌ای ندارد. اطلاعات اخیر نشان می‌دهد که عرضه نینتندو سوییچ ۲ ممکن است در سه ماهه اول سال ۲۰۲۵ صورت بگیرد.

زمان عرضه‌ی نینتدو سوییچ ۲

با گسترش تقاضا برای نسل جدید کنسول‌ها، نینتندو به دنبال معرفی سوییچ ۲ در یک زمان مشابه با عرضه اولیه سوییچ در سال ۲۰۱۷ است. توسعه‌دهندگان از این تغییر مطلع شده‌اند و در حال حاضر روی بازی‌هایی برای این کنسول جدید کار می‌کنند که این نشان‌دهنده شروع قوی برای خط تولید بازی‌های زمان عرضه است.

Metroid Prime 4: پیش بینی‌ها برای عنوان پیشگام نینتندو سوییچ ۲

یکی از عناوینی که احتمالاً به عنوان عنوان پیشرو برای نینتندو سوییچ ۲ معرفی خواهد شد، Metroid Prime 4 است.

این بازی که ابتدا در سال ۲۰۱۷ معرفی شد، در سال ۲۰۱۹ مجدداً توسعه آن آغاز شد و از آن زمان تاکنون اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است.

این تأخیر باعث شده است که حدس و گمان‌هایی مبنی بر اینکه این بازی به عنوان یک عنوان اصلی برای کنسول جدید معرفی شود، مطرح شود.

با توجه به موفقیت چشمگیر سوییچ اصلی که به پرفروش‌ترین کنسول نینتندو تبدیل شده است، انتظارات برای نسل بعدی آن بالا رفته است. طرفداران مشتاقانه منتظرند که ببینند نینتندو چگونه با استفاده از این نوآوری بازی، بر میراث سوییچ اصلی افزوده خواهد کرد.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)