خانهاخبار
تولید آیفون تاشو ظاهرا متوقف شده است

تولید آیفون تاشو ظاهرا متوقف شده است

گزارش شده به دلیل عملکرد نامناسب نمایشگر‌های سامسونگ، اپل فرآیند توسعه آیفون‌های تاشو را به حالت تعلیق درآورده است.

۱۴۰۲/۱۱/۲۸

برای سال‌هاست که اپل در حال آزمایش و بررسی توسعه گوشی‌هاهی تاشو است. در این رابطه،‌ گزارش‌هایی ادعا کرده‌اند که غول فناوری آمریکایی حتی موفق شده نمونه اولیه از آیفون تاشو را توسعه دهد.

حالا اما به تازگی شایعه‌ای در دسترس قرار گرفته که ادعا می‌کند تلاش‌های اپل برای توسعه آیفون تاشو با مشکل جدی روبه‌رو شده است. 

Apple.jpg

یک بلاگر حوزه فناوری به نام Fixed Focus Digital که در شبکه اجتماعی چینی Weibo فعالیت می‌کند در طی گزارشی اعلام کرده اپل به طور موقت فرآیند توسعه آیفون تاشو را متوقف کرده است. ظاهرا عملکرد نامناسب نمایشگر آیفون تاشو باعث توقف تولید آن شده است. 

وبسایت The Information هفته پیش ادعا کرد که اپل در حال توسعه و ساخت دو گوشی تاشو صدفی (فلیپ) است. در این راستا، Fixed Focus Digital اذعان داشته که نمایشگر یکی از این مدل‌ها توسط سامسونگ تامین می‌شود. با این وجود، نمایشگر ساخته‌شده توسط سامسونگ در حد استانداردهای اپل نبوده و به همین دلیل فرآیند ساخت آیفون تاشو لغو شده است.

شایان ذکر است که این بلاگر سابقه خوبی در افشای اطلاعات مربوط به محصولات اپل ندارد و به همین دلیل نمی‌توان به درستی گزارش این بلاگر اعتما کرد. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)