خانهاخبار
آیا همکاری غول‌های چینی با برندهای عکاسی رو به پایان است؟

آیا همکاری غول‌های چینی با برندهای عکاسی رو به پایان است؟

چندین افشاگر ادعا کرده‌اند که برندهایی مانند وان پلاس، اوپو و ویوو قصد دارند به همکاری خود با شرکت‌های عکاسی زایس و هسل‌بلاد پایان دهند.

۱۴۰۲/۱۱/۲۸

گوشی‌های هوشمند در زمینه عکاسی و تصویربرداری با بهبودها و پیشرفت‌های بزرگی همراه شده‌اند که عموم کاربران را از خرید دوربین بی‌نیاز کرده است. پرچمدارهای برندهایی مانند سامسونگ، اپل، اوپو و وان پلاس و ویوو از سیستم دوربین قدرتمندی بهره می‌برند که در بررسی‌های انجام‌شده بسیار موفق ظاهر شده‌اند.

Oneplus 12.jfif

 

از دلایل موفقیت برندهایی مانند ویوو و اوپو و وان پلاس می‌توان به همکاری آن‌ها با شرکت‌های بزرگ حوزه تصویربرداری از جمله زایس و هسل‌بلاد اشاره کرد. 

حالا اما افشاگران مختلف ادعا کرده‌اند که همکاری ویوو، اوپو و وان پلاس با شرکت‌های شناخته‌شده عکاسی رو به پایان است. در این رابطه، گزارش شده که این برندهای چینی با ضمن قطع همکاری با شرکت‌های حوزه عکاسی قصد دارند که سیستم تصویربرداری اختصاصی خود را توسعه دهند. 

سال‌ها پیش، هواوی نیز استراتژی مشابهی را پیاده‌سازی کرد و با پایان همکاری خود با برند لایکا، سیستم تصویربرداری اختصاصی به نام XMage‌ را تولید کرد که در حال حاضر در گوشی‌های پرچمدار این برند به کار می‌رود.

افشاگر Yogesh Brar در گزارشی ادعا کرد که به دلیل نبود پیشرفت محسوس در بخش دوربین، همکاری اوپو (وان پلاس)‌ هسل‌بلاد به پایان خواهد رسید. البته این افشاگر اذعان داشته که همکاری ویوو و زایس همچنان برقرار است.

Oneplus .jpg

 

افشاگری دیگر به نام Kartikey Singh در اظهار نظری متفاوت اعلام کرد که همکاری ویوو و زایس نیز به پایان راه خود نزدیک می‌شود. در ادامه، این افشاگر افزود که اوپو فایند X7 و وان پلاس ۱۲ اولترا آخرین محصول همکاری مشترک اوپو (وان پلاس) و هسل‌بلاد است. 

Oneplus 2.jpg
Oneplus1.jpg

 

در نهایت باید اشاره کرد که هنوز اعلامیه رسمی از طرف برندهای چینی و یا شرکت‌های عکاسی مذکور منتشر نشده است. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)