خانهاخبار
سری ویوو X فولد ۳ با طراحی جدیدی همراه خواهد شد

سری ویوو X فولد ۳ با طراحی جدیدی همراه خواهد شد

ویوو به زودی از دو گوشی تاشو مدل فولد رونمایی خواهد کرد که با بهبودهای قابل توجهی همراه خواهند شد. 

۱۴۰۲/۱۱/۲۷

انتظار می‌رود ویوو تا پایان سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۴ میلادی از دو گوشی تاشو مدل فولد رونمایی کند. در این رابطه، افشاگری شناخته‌شده به نام Digital Chat Station ادعا کرده که گوشی‌های تاشو جدید این برند ویوو X‌ فولد ۳ و ویوو X فولد ۳ نام خواهند داشت. 

این افشاگر همچنین ادعا کرده که در حال حاضر، گوشی‌های تاشو موردانتظار ویوو در گواهی‌های مختلف کشور چین ثبت شده‌اند. 

طبق گزارش افشاگر DCS، سری ویوو X فولد ۳ با بهبودهای قابل توجهی مانند رزولوشن بالاتر نمایشگر، باتری حجیم‌تر، دوربین‌های ۵۰ مگاپیکسلی و وزن پایین همراه خواهد شد.

Vivo X fold 2.jpg

 

عرضه مدل پرو یک دستگاه استراتژی مرسوم و متداول در بازار گوشی‌های استاندارد به شمار می‌رود ولی در بازار گوشی‌های تاشو از این رویکرد به ندرت استفاده می‌شود. پوستری فاش‌شده از ویوو X‌ فولد ۳ پرو نشان می‌دهد که این گوشی از دوربین تله‌فوتو پریسکوپی، شارژ بی‌سیم ۵۰ واتی و سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر بهره خواهد برد. 

شارژ ۵۰ واتی و سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر‌های قبلا در گوشی‌های ویوو X فولد و ویوو X فولد ۲ به کار رفته‌ بودند. در این رابطه، به نظر می‌رسد ویوو قصد دارد که ویوو X فولد ۳ را با حذف برخی از قابلیت‌ها با قیمت پایین‌تری عرضه کند. از آن سو، ویوو X فولد ۳ پرو نیز به عنوان پرچمدار پرمیوم تاشو این برند روانه بازار خواهد شد.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)