خانهاخبار
نخستین بروزرسانی سری گلکسی اس ۲۴ عرضه شد

نخستین بروزرسانی سری گلکسی اس ۲۴ عرضه شد

سامسونگ به تازگی بروزرسانی سری گلکسی اس ۲۴ که به بهبود عملکرد دوربین و نمایشگر اختصاص دارد را عرضه کرده است. 

۱۴۰۲/۱۱/۲۷

سامسونگ به تازگی بروزرسانی موردانتظار سری گلکسی اس ۲۴ را  برای کاربران را عرضه کرده است. البته نخستین بروزرسانی نسل جدید سری پرچمدار سامسونگ برای بازار کره در دسترس قرار گرفته ولی انتظار می‌رود در طی روزهای آتی برای دیگر بازار نیز عرضه شود.

فعال شناخته‌شده حوزه فناوری، Mishaal Rahman، جزئیات بروزرسانی سری گلکسی اس ۲۴ را به اشتراک گذاشته است. این بروزرسانی در حدود ۵۵۴ مگابایت حجم دارد و با بهبودهای نمایشگر و دوربین گوشی‌های پرمیوم سامسونگ همراه شده است. جدا از این بهبودها، بروزرسانی مذکور پچ امنیتی ماه فوریه را نیز برای سری گلکسی اس ۲۴ به ارمغان می‌آورد.

S24 ultra.jpg

بروزرسانی سری گلکسی اس ۲۴ نوار تنظیم میزان شفافیت رنگ‌ها را به گوشی‌های سامسونگ اضافه می‌کند. غول فناوری کره قبلا تایید کرده بود که برای نمایش هرچه طبیعی‌تر رنگ‌ها، میزان اشباع رنگ‌ها در نمایشگر سری گلکسی اس ۲۴ را کاهش داده است.

علی‌رغم اعلام رسمی سامسونگ، کاربران ادعا کردند که رنگ‌ها به نظر بی‌روح هستند و شفافیت لازم را ندارند. حالا اما با نوار تنظیم میزان شفافیت، کاربران می‌توانند به دلخواه خود شفافیت رنگ‌ها را مشخص کنند. 

پس از نصب بروزرسانی موردنظر، نوار تنظیم میزان شفافیت رنگ‌ها در بخش تنظیمات > نمایشگر > تنظیمات پیشرفته (Settings > Display > Advanced Display) قابل دسترس خواهد بود. 

سامسونگ همچنین لیست بهبودهای دوربین بروزرسانی سری گلکسی اس ۲۴ را نیز در اختیار کاربران قرار داده است. شایان ذکر است که برخی از این بهبودها به گوشی گلکسی اس ۲۴ اولترا اختصاص دارد ولی بهبود کلی کیفیت تصاویر برای هر سه مدل سری گلکسی اس ۲۴ در دسترس قرار خواهد گرفت. 

برخی از بهبودها و تغییرات دوربین سری گلکسی اس ۲۴ در پایین ذکر شده است:

  • بهبود وضوح متون در حالت بزرگنمایی زیاد (گلکسی اس ۲۴ اولترا)
  • بهبود کیفیت تصاویر با تنظیم روشنایی در حالت تصویربرداری pixel mode
  • بهبود کیفیت و وضوح ویدئوها در حالت فیلمبرداری با دوربین‌های پشتی (گلکسی اس ۲۴ اولترا)
  • بهبود کیفیت رنگ‌ها با تنظیم تراز سفیدی و میزان اشباع در حالت تصویربرداری در شرایط نور کم
  • بهبود کیفیت تصاویر در حالت بزرگنمایی بعد از ثبت تصاویر در حالت DNG برنامه Expert Raw
  • بهبود اکسپوژر و دقت رنگ‌ها سوژه‌های مختلف در حالت Photo mode (گلکسی اس ۲۴ اولترا)

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)